Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J10] Oświetlenie deski rozdzielczej - miga lub nie świeci (częściowo)


daan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od około miesiąca podświetlenie prędkościomierza mi szwankuje. Podczas jazdy miga albo gaśnie. Co to może być?

 

W załączniku filmik pokazujący co się dzieje.

 

J10.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie włożyłesz tam (lub poprzednik) zamiast żarówek diod Led? Bo tam się zachowuje padająca dioda

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie włożyłesz tam (lub poprzednik) zamiast żarówek diod Led? Bo tam się zachowuje padająca dioda

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Przepraszam. mała gafa - miga ale obrotościomierz, natomiast prędkościomierz jest ok - nie miga.

Auto mam 3,5 roku i nic takiego nigdy się nie działo. Nic nie robiłem (chyba że poprzednik - tego nie wiem). Po prostu samo zaczęło migać i to miga tylko obromomierz. 

W dzień mi to nie przeszkadza, ale w nocy daje po oczach i dekocentruje kierowce. Wkurza mnie to.

 

Zauważyłem że na wybojach miga częściej jak na równym. Choć reguły większej nie ma.

 

 

Czy wymiana takich żarówek to skomplikowana rzecz? Dam rade samemu to zrobić? Czy ktoś miał by jakąś instrukcje do tego - jak wymienić żarówki, zdemontować deskę.

 

Ewentualnie gdzie się z tym udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. mała gafa - miga ale obrotościomierz, natomiast prędkościomierz jest ok - nie miga.

Auto mam 3,5 roku i nic takiego nigdy się nie działo. Nic nie robiłem (chyba że poprzednik - tego nie wiem). Po prostu samo zaczęło migać i to miga tylko obromomierz. 

W dzień mi to nie przeszkadza, ale w nocy daje po oczach i dekocentruje kierowce. Wkurza mnie to.

 

Zauważyłem że na wybojach miga częściej jak na równym. Choć reguły większej nie ma.

 

 

Czy wymiana takich żarówek to skomplikowana rzecz? Dam rade samemu to zrobić? Czy ktoś miał by jakąś instrukcje do tego - jak wymienić żarówki, zdemontować deskę.

 

Ewentualnie gdzie się z tym udać?

Jak zdemontujesz element nr 14 to powinien być dostęp do liczników.

post-43265-0-38493100-1488925810_thumb.jpg

 

Stawiam na poluzowane kostki albo zaśniedziałe styki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie włożyłesz tam (lub poprzednik) zamiast żarówek diod Led? Bo tam się zachowuje padająca dioda

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Wątpię aby w QQ były w podświetleniu żarówki... Myślę, że raczej fabrycznie są LED-y.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...