Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai beeper buzzer i pasy - jak wyłączyć ?


amigancik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qashqai beeper buzzer i pasy - jak wyłączyć, nie pytam o mechaniczne sposoby typu zapinki, tylko  ?

 

Bardzo proszę tylko o odpowiedzi na pytanie, za WSZELKIE INNE SERDECZNIE ACZKOLWIEK STANOWCZO DZIĘKUJĘ!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fotelu jest mata reagujaca na nacisk, pewnie wystarczy zmontować kabel dochodzące od niej lub zostawiać kabel czujnika w mocowaniu pasa ale wez pod uwagę, że robiąc taki rzeczy raczej nie zadzialaja poduszki powietrzne podczas wypadku.

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo proszę tylko o odpowiedzi na pytanie

Przecież wystarczy zapinać pasy :) Tak dla własnego bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa pasażerów.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez bhtom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzesz pas z fotela sąsiada ,naciągasz wpinasz w swój klips i po kłopocie
kup na allegro http://allegro.pl/zaslepka-do-pasow-bezpieczenstwa-jazda-bez-dzwieku-i5502205548.html i też po problemie 
lub jak piszą poprzednicy zapinaj pasy PRZEŻYJESZ w razie wypadku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zrugaliście chłopaka , a może przewozi często na fotelu pasażera teczkę , a nie chce wpinać wtyczki , bo zapomina odpiąć gdy wsiada pasażer , a może ma również orzeczenie  lekarskie o prawie do jazdy bez zapiętych pasów z przyczyn zdrowotnych itd.

Pytał tylko jak dezaktywować brzęczyk i ikonę na zegarze

Bez cięcia kabli ,grzebania pod deską się nie obejdzie , najprostsza metoda to jednak wtyczka w klamrę pasa ..

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie to spróbować założyć zworkę we wtyczkę pod siedzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ..... Zaczyna się właśnie od pasów....

Jak mawiała moja profesor od chemii "Zaczyna się od nieodrobionych lekcji , a kończy na gwałcie zbiorowym"  ,ale co ona mogła wiedzieć , skoro trafiła na ostatnie lata życia do pokoju bez klamek.

Ta zworka w kostce pod fotelem to fajny pomysł tylko żeby poduszek nie wysadzić albo ogrzewania foteli nie uwalić , trzeba by właściwe kable zlokalizować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam plastikowe wkładki to pasów , część jest identyczna do tej metalowej ktora jest przy pasie . Koszt w sklepie ok.7zł..W niczym nie przeszkadza , a zapinajac pas , wypinam i kłade do schowka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to też bym się podłączył do pytania.

 

Czy jest możliwość wyłączenia tego denerwującego pipczenia? Albo chociaż przyciszenia?

Nie chcę wyłączać sensorów, kontrolki na desce niech się nadal świecą. 

Chcę, tylko samo pipczenie wyłączyć, bo czasem przy zmianach prędkości teczka włącza czujnik i mnie to wkurza.

 

 

EDIT: Strider, Okien nie otwieram, bo nie lubię hałasu i smogu. Drzwi mam automatycznie blokowane. Teczka będzie tak samo bezpieczna na tylnym siedzeniu.

Edytowane przez Biotyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy jest możliwość wyłączenia tego denerwującego pipczenia?

 

Samo się wyłączy, chyba po 60 sek. ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam Wszystkich. Czytam tak i czytam te wszystkie wpisy ale nikt nie napisał konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie użytkownika. Wystarczy wypiąć wtyczkę z fotela czy to kierowcy czy pasażera i problemu nie będzie z brzęczkiem. A co już chodzi o poduszki to one mają oddzielne przewody pod każdym fotelem - więc nie ma się co obawiać, że poduszka nie wystrzeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...