Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aktualizacja map Nissan Connect 3


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym zarówno użytkownikiem nowego X-traila T-32 DIG-T jak i na tym forum. Samochodem jeżdżę dopiero miesiąc, jak na razie jest Ok chociaż pojawiają się czasami pewne dziwy ale to normalne. Jednak najbardziej jestem zdegustowany wersją mapy w nawigacji.  Po kilku dniach użytkowania samochodu pojechałem na obwodnicę wschodnią Wrocławia, oddaną kilka lat temu i jakie było moje zdziwienie gdy nawigacja pokazywała mi że jadę po polu !!!! Po tej sytuacji sprawdziłem wersję mapy i szczęka mi opadła - 2013 roku !!! Czy u Was też wersja mapy w nowym samochodzie ma 4 lata? Proszę sprawdźcie bo będę interweniował u dealera i w samym Nissan Polska o wymianę karty na aktualną tylko nie wiem jaka jest najświeższa. Na stronie Nissana

http://nissan.navigation.com/product/Catalog/Catalog_Pulsar_2014/Europe-NISSAN-Connect-3-V2/sku/T1000-25359/en_GB/NissanEMEA/EUR

jest oferta na mapy ale niestety nie ma nigdzie informacji z którego roku pochodzą dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Nissana aktualizacje, z reguły pokazują się na przełomie marca i kwietnia, tegoroczne posiadają mapy z roku poprzedniego. niestety. Chyba że coś w ostatnim czasie uległo zmianie w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie, komuś zapewne Twoim kosztem wymienili licząc że nowy nabywca auta pomyśli że tak być musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie, komuś zapewne Twoim kosztem wymienili licząc że nowy nabywca auta pomyśli że tak być musi.

Chcesz powiedzieć, że we wszystkich wyjeżdżających z salonu, pracownicy wymieniają karty na stare, żeby mieć dla innych klientów?

W moim Xie kupionym 06.2016 siedzi ta sama wersja, temat był wałkowany kilkukrotnie.

Dzięki,

A czy normą jest aby w nowym samochodzie była mapa sprzed 3 lat ?

Nie wiem czy norma, ale z lektury forum wynika, że na pewno nie anomalia. Stąd nissanowski program Nissan Map Care.

Poczytaj forum bo temat był wałkowany, równiez pisałem o swoich doświadczeniach w tej kwestii z centralą na Węgrzech.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

A czy normą jest aby w nowym samochodzie była mapa sprzed 3 lat ?

Normą raczej nie,ale jak miałeś taką to wydaje mi się,że ktoś z salonu sobie wymienił,bo raczej nie powinno być starej karty w nowym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

... Po tej sytuacji sprawdziłem wersję mapy i szczęka mi opadła - 2013 roku !!! Czy u Was też wersja mapy w nowym samochodzie ma 4 lata? Proszę sprawdźcie bo będę interweniował u dealera i w samym Nissan Polska o wymianę karty na aktualną tylko nie wiem jaka jest najświeższa. Na stronie Nissana

http://nissan.navigation.com/product/Catalog/Catalog_Pulsar_2014/Europe-NISSAN-Connect-3-V2/sku/T1000-25359/en_GB/NissanEMEA/EUR

jest oferta na mapy ale niestety nie ma nigdzie informacji z którego roku pochodzą dane.

Cześć

Jako że w poprzednich wypowiedziach widzę dużo treści, nie zawsze prawdziwej, dopowiem co nieco.

Jest już temat funkcjonujący od dawna dot. navi/ map ... Zerknij na mój wpis http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/31719-gps-i-wszystko-co-chcesz-wiedziec/?view=findpost&p=1147520

Najnowsze mapy do Twojego / mojego auta wyszły w końcówce grudnia 2016 i mają oznaczenie Nissan Connect 3, Europe V2, KE288 LCNKEV2 (jak w moim profilu).

Nie sugeruj się tym, co wyczytałeś o swojej mapie z urządzenia nawigacyjnego (dot. 2013r), bo to tzw. mapa bazowa ... a rzeczywistość, to inna "inszość".

Jeżeli masz na pokładzie inną mapę niż wskazana wyżej, to skoro świeżo odebrałeś auto z salonu, jesteś objęty programem Nissan Map Care (3 letniej darmowej aktualizacji map). Dzwonisz do dealera, podajesz oznaczenie karty którą masz na pokładzie i umawiasz się na wizytę w salonie po odbiór nowej.

To z grubsza wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jako że w poprzednich wypowiedziach widzę dużo treści, nie zawsze prawdziwej, dopowiem co nieco.

Jest już temat funkcjonujący od dawna dot. navi/ map ... Zerknij na mój wpis http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/31719-gps-i-wszystko-co-chcesz-wiedziec/?view=findpost&p=1147520

Najnowsze mapy do Twojego / mojego auta wyszły w końcówce grudnia 2016 i mają oznaczenie Nissan Connect 3, Europe V2, KE288 LCNKEV2 (jak w moim profilu).

Nie sugeruj się tym, co wyczytałeś o swojej mapie z urządzenia nawigacyjnego (dot. 2013r), bo to tzw. mapa bazowa ... a rzeczywistość, to inna "inszość".

Jeżeli masz na pokładzie inną mapę niż wskazana wyżej, to skoro świeżo odebrałeś auto z salonu, jesteś objęty programem Nissan Map Care (3 letniej darmowej aktualizacji map). Dzwonisz do dealera, podajesz oznaczenie karty którą masz na pokładzie i umawiasz się na wizytę w salonie po odbiór nowej.

To z grubsza wszystko

Tak, tyle że w tej ofercie wymiana jest raz na rok. Jeśli to zrobię teraz to będę jeździł rok z poprzednia mapą a jeśli będę chciał poczekać na nową to muszę męczyć się z nieaktualną. W zasadzie chodzi mi o znalezienie jakiejś zasady, tzn jakie mapy trafiają do nowych samochodów z Nissan Connect - najnowsze z dostępnych czy przypadkowe ? Stąd moje pytanie do forumowiczów którzy kupili nowe samochody w 2015 i 2016 roku - jakie wersje map zastali w swoich nawigacjach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Gdybyś zerknął do tematu który wskazałem, to byś się dowiedział wielu rzeczy o które tutaj pytasz ... m.in. że Nissan wydaje aktualizacje kart 1 x / rok, że wyposażenie auta jest kompletowane bezpośrednio po zejściu auta z taśmy (stąd na pokładzie są zazwyczaj stare karty ...

Pytasz ludzi, jakie dostali karty w swoich autach. Jakie to ma znaczenie. Masz zagwarantowane przez Nissana 3 letnią aktualizację, więc nie rozumiem, z czym masz problem. Procedurę podałem poprzednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zerknął do tematu który wskazałem, to byś się dowiedział wielu rzeczy o które tutaj pytasz ... m.in. że Nissan wydaje aktualizacje kart 1 x / rok, że wyposażenie auta jest kompletowane bezpośrednio po zejściu auta z taśmy (stąd na pokładzie są zazwyczaj stare karty ...

Pytasz ludzi, jakie dostali karty w swoich autach. Jakie to ma znaczenie. Masz zagwarantowane przez Nissana 3 letnią aktualizację, więc nie rozumiem, z czym masz problem. Procedurę podałem poprzednio

I tu się mylisz, wcześniej przeszukałem całe forum w nadzieji na zalezienie konkretnych odpowiedzi na moje pytania ale ich nie znalazłem, również pod linkami które przytaczasz - bo co w nich jest - info o tym że nowa mapa do NC3 kosztuje 120 euro czy też że działa/nie działa system Galileo. Pomijając powyższe oraz dywagacje o wyższości nawigacji Garmina, Tom Toma czy innej nad AutoMapa innych informacji w powyższym temacie nie ma a i te są dosyć stare bo z 2007 i 2008 roku. Także proszę jeśli nie masz konkretnych odpowiedzi na moje pytania to nie pisz. Ja proszę tylko o informację o wersjach map jakie zastali nowi właściciele Nissanów w swoich nawigacjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle że w tej ofercie wymiana jest raz na rok. Jeśli to zrobię teraz to będę jeździł rok z poprzednia mapą a jeśli będę chciał poczekać na nową to muszę męczyć się z nieaktualną. W zasadzie chodzi mi o znalezienie jakiejś zasady, tzn jakie mapy trafiają do nowych samochodów z Nissan Connect - najnowsze z dostępnych czy przypadkowe ? Stąd moje pytanie do forumowiczów którzy kupili nowe samochody w 2015 i 2016 roku - jakie wersje map zastali w swoich nawigacjach ?

I tu masz całkowitą rację, bo totalną bzdurą jest gdy kupujesz samochód a w nim mapy sprzed trzech lat. Może ktoś się z tym nie zgodzić ale u nas wszystko możliwe i głowę daję że ktoś do tego swe dłonie przyłożył że jest tak a  nie inaczej. Zresztą skąd na serwisach aukcyjnych pokazują się aktualne, czyli zeszło roczne mapy w atrakcyjnych cenach podczas gdy w serwisie kosztują, bez gwarancji, dwukrotnie więcej.

Ot choćby tu;

http://allegro.pl/mapa-2016-karta-sd-nawigacja-nissan-connect-1-i6302854166.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

I tu masz całkowitą rację, bo totalną bzdurą jest gdy kupujesz samochód a w nim mapy sprzed trzech lat.

Jak zapewne zauważyłeś, w ostatnim czasie trochę się zmieniło i powiem nieskromnie, że zapewne dzięki nam i nagłośnieniu sprawy.

Jeszcze rok temu, rzeczywiście tak było jak piszesz - ładowali do aut starocie. Jedynym rozwiązaniem był zakup nowej karty, często z nową naklejką, a niezmienioną zawartością i to za kwotę sięgającą 2 tys. zeta. I tu się z Tobą zgadzam w 101 %.

Aktualnie auto wyjeżdżające z salonu, zgoda - powinno mieć najnowszą mapę. Niestety z info uzyskanego w centrali Nissana w 2015 r. wynika, że wyposażenie auta (włącznie z kartą navi) jest kompletowane jeszcze w fabryce. Nawet jeżeli ktoś odbiera "dzisiaj", a auto zjechało z taśmy w listopadzie 2016, dostanie pojazd ze starą kartą, bo nowa ukazała się w ofercie Nissana w grudniu 2016. Nissan rozwiązał ten problem wprowadzając w 2016 r. program Nissan Map Care (3 letniej darmowej aktualizacji map). My, którzy kupowaliśmy auta wcześniej, zgoda - jesteśmy pokrzywdzeni. Natomiast nowi nabywcy nie rozumiem w czym mają problem. Dzwoni do dealera, podaje jaki ma numer karty, dostaje info, że są już nowsze, umawia się na wizytę w celu odbioru nowej i to wszystko. To ma zagwarantowane przez Nissana. Więc w przypadku nowych aut, nie rozumiem o co bicie piany. Dlatego nie rozumiem pytań w stylu

 

Tak, tyle że w tej ofercie wymiana jest raz na rok. Jeśli to zrobię teraz to będę jeździł rok z poprzednia mapą a jeśli będę chciał poczekać na nową to muszę męczyć się z nieaktualną.

Wystarczy uważnie przeczytać szczegóły dot. programu Nissan Map Care, a jeżeli ktoś ma wątpliwości, to temat był na forum wyjaśniony wielokrotnie ... i to we właściwym (wskazanym wcześniej) wątku. Kto komu każe się męczyć ze starą mapą, skoro w ofercie Nissana jest dostępna nowa.

Dodam, że oferta Map Care nie mówi, że "raz na rok", ale o 3 letniej darmowej aktualizacji. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. A że nowe mapy wychodzą w cyklu rocznym, to inna sprawa.

Edytowane przez Andrzej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne zauważyłeś, w ostatnim czasie trochę się zmieniło i powiem nieskromnie, że zapewne dzięki nam i nagłośnieniu sprawy.

Och jak to dobrze, że zajęliście się tym .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast nowi nabywcy nie rozumiem w czym mają problem. Dzwoni do dealera, podaje jaki ma numer karty, dostaje info, że są już nowsze, umawia się na wizytę w celu odbioru nowej i to wszystko. To ma zagwarantowane przez Nissana. Więc w przypadku nowych aut, nie rozumiem o co bicie piany. Dlatego nie rozumiem pytań w stylu

 

Wystarczy uważnie przeczytać szczegóły dot. programu Nissan Map Care, a jeżeli ktoś ma wątpliwości, to temat był na forum wyjaśniony wielokrotnie ... i to we właściwym (wskazanym wcześniej) wątku. Kto komu każe się męczyć ze starą mapą, skoro w ofercie Nissana jest dostępna nowa.

Dodam, że oferta Map Care nie mówi, że "raz na rok", ale o 3 letniej darmowej aktualizacji. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. A że nowe mapy wychodzą w cyklu rocznym, to inna sprawa.

Widac, jak bardzo optymistycznie podchodzisz do tematu, ale niestety nie masz monopolu na rację.

Nie wystarczy dealer, bo sprawa prawdopodobnie opiera się na zgodzie z centrali na Węgrzech. Wiem, bo sam to przerobiłem mimo zakupu auta 06.2016. Program Map Care ogłoszony również w tymże miesiącu, tyle ze przez dlugi czas, o ile pamiętam, do grudnia 2016, bez szczegółów, których aut ( w sensie, kiedy zakupionych ) dotyczy. Napisałem co najmniej kilka maili do różnych redakcji i samego Nissana, z prośbą o doprecyzowanie. Jedyny portal, który również podał info o tej akcji, a który zainteresował się tematem i m.in. moim przypadkiem, to bezpiecznapodroz.org

Redaktor naczelny, pisał i dzwonil do mnie, jako jedyny wykazując chęć pomocy i wyjaśnienia sprawy.

Czy to za jego wstawiennictwem czy sami z siebie, centrala Nissana z Węgier, dopiero po otrzymaniu nr vin, zdjęć z auta z wersją mapy, raczyła udzielić konkretnej odpowiedzi, jednak nastąpiło to po kilku dobrych tygodniach i zbiegło się z podaniem do publicznej wiadomości samych szczegółów programu.

Finał akcji dla mnie: ponoć mam aktualną wersję mapy, a kiedy tylko pojawi się nowa, zostanę zaproszony do dealera...

 

Co do samej navi z NC, pomijając aktualna czy nie, używam jej tylko w ostatecznej ostateczności, kiedy nie chce mi się wyjmować gps z automapa ze schowka. Komunikaty typu: Skręć w trzecią w prawo, kiedy ta trzecia jest za 0,5km lub twój cel jest po prawej stronie, kiedy akurat po tej stronie nie ma niczego, zdyskwalifikowały ją calkowicie.

Dodatkowo słucham ostatnio audiobooków, a uruchomiona navi, podajac komunikat, wycisza, a nie zatrzymuje odtwarzanie pliku.

Niby pierdoła, ale mnie przeszkadza.

 

Podsumowując, od biedy można z niej korzystać pomocniczo w mieście, najlepiej mając jako takie pojęcie gdzie się jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne zauważyłeś, w ostatnim czasie trochę się zmieniło i powiem nieskromnie, że zapewne dzięki nam i nagłośnieniu sprawy.

Jeszcze rok temu, rzeczywiście tak było jak piszesz - ładowali do aut starocie. Jedynym rozwiązaniem był zakup nowej karty, często z nową naklejką, a niezmienioną zawartością i to za kwotę sięgającą 2 tys. zeta. I tu się z Tobą zgadzam w 101 %.

Aktualnie auto wyjeżdżające z salonu, zgoda - powinno mieć najnowszą mapę. Niestety z info uzyskanego w centrali Nissana w 2015 r. wynika, że wyposażenie auta (włącznie z kartą navi) jest kompletowane jeszcze w fabryce. Nawet jeżeli ktoś odbiera "dzisiaj", a auto zjechało z taśmy w listopadzie 2016, dostanie pojazd ze starą kartą, bo nowa ukazała się w ofercie Nissana w grudniu 2016. Nissan rozwiązał ten problem wprowadzając w 2016 r. program Nissan Map Care (3 letniej darmowej aktualizacji map). My, którzy kupowaliśmy auta wcześniej, zgoda - jesteśmy pokrzywdzeni. Natomiast nowi nabywcy nie rozumiem w czym mają problem. Dzwoni do dealera, podaje jaki ma numer karty, dostaje info, że są już nowsze, umawia się na wizytę w celu odbioru nowej i to wszystko. To ma zagwarantowane przez Nissana. Więc w przypadku nowych aut, nie rozumiem o co bicie piany. Dlatego nie rozumiem pytań w stylu

 

Wystarczy uważnie przeczytać szczegóły dot. programu Nissan Map Care, a jeżeli ktoś ma wątpliwości, to temat był na forum wyjaśniony wielokrotnie ... i to we właściwym (wskazanym wcześniej) wątku. Kto komu każe się męczyć ze starą mapą, skoro w ofercie Nissana jest dostępna nowa.

Dodam, że oferta Map Care nie mówi, że "raz na rok", ale o 3 letniej darmowej aktualizacji. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. A że nowe mapy wychodzą w cyklu rocznym, to inna sprawa.

Ja staram się czytać ze zrozumieniem - tak brzmi oferta Nissana na stronie nissan.pl  : Teraz właścicielom Nissana oferujemy dostęp do programu Nissan MapCare, który pozwala na pełną aktualizację systemu nawigacji, a tym samym na korzystanie z bardziej dokładnych map i poznawanie nowych miejsc na trasie, zapewniając przy tym oszczędność pieniędzy i paliwa. Wystarczy, że raz w roku udasz się swoim Nissanem do najbliższego dealera, u którego system map zostanie bezpłatnie zaktualizowany.

Fakt że można to interpretować różnie ale interpretacja dealerów jest jedna - raz  na rok. Pewnie intencja była inna bo odnosi się do aktualizacji map która jest tylko raz w roku (to też dziwi bo zarówno Heare jak i TomTom aktualizują przynajmniej 4 x rok) ale efekt finalny i realny jest taki jak pisałem wcześniej - do salonu możesz pojechać tylko raz w roku po nowa mapę, chyba że wcześniej zrobisz aferę w centrali :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle że w tej ofercie wymiana jest raz na rok. Jeśli to zrobię teraz to będę jeździł rok z poprzednia mapą a jeśli będę chciał poczekać na nową to muszę męczyć się z nieaktualną. W zasadzie chodzi mi o znalezienie jakiejś zasady, tzn jakie mapy trafiają do nowych samochodów z Nissan Connect - najnowsze z dostępnych czy przypadkowe ? Stąd moje pytanie do forumowiczów którzy kupili nowe samochody w 2015 i 2016 roku - jakie wersje map zastali w swoich nawigacjach ?

  QQ z 10.2015r.

 

post-95043-0-73611000-1489499703_thumb.jpg

 

 

Edytowane przez GRZECH0TNIK PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mam zbędna kartę SD z mapą , jak na fotce , może kogoś zainteresuje ?

post-95043-0-99475700-1489668929_thumb.jpg

Edytowane przez GRZECH0TNIK PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem po kolejnej rozmowie z Nissan-Poland - nie chcę zapeszać ale wygląda na to iż mam szansę na aktualniejszą (patrz z 2016) wersje map bezpośrednio od Nissana a nie przez dealera. Bardzo miła konsultantka po zasięgnięciu info od zwierzchników potwierdziła że mapa z 2013 w samochodzie kupionym w 2017 to lekkie nieporozumienie. Na najnowszą nie mam co jeszcze liczyć bo pojawi się dopiero w kwietniu/maju. Będę na bieżąco informował o rozwoju sytuacji :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Bardzo miła konsultantka po zasięgnięciu info od zwierzchników potwierdziła że mapa z 2013 w samochodzie kupionym w 2017 to lekkie nieporozumienie. 

A nie mówiłem, a raczej pisałem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

... mam szansę na aktualniejszą (patrz z 2016) wersje map bezpośrednio od Nissana ....

Będę na bieżąco informował o rozwoju sytuacji :wave:

Jak dostaniesz, to podaj dane z etykiety karty.

W grudniu Nissan wypuścił najnowszą na obecną chwilę kartę Nissan Connect 3 Europe v2 KE288-LCNKEV2, więc śmiem powątpiewać, by na przełomie kwiecień / maj wypuścił kolejną ... ale mogę ich nie doceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, więc śmiem powątpiewać, by na przełomie kwiecień / maj wypuścił kolejną ... ale mogę ich nie doceniać.

Do tej pory najnowsze, czyli w przypadku nissana zeszłoroczne, mapy zawsze były wydawane w kwietniu. Bynajmniej na terenie naszego kraju tak się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Do tej pory najnowsze, czyli w przypadku nissana zeszłoroczne, mapy zawsze były wydawane w kwietniu. Bynajmniej na terenie naszego kraju tak się działo.

Do tej pory aktualizowali mapy 1 x rok i do tego się odnoszę. W zeszłym roku wypuścili aktualizacje na wiosnę - zgoda ... ale  i w grudniu. Może rzeczywiście, Nissanowi brakuje kasy i teraz nas będzie uszczęśliwiał 2 razy w roku ??

Ciekawe tylko, kiedy w końcu wywalą z tych niby aktualnych kart, tą nieszczęsną, mocno nieaktualną bazę fotoradarów, zawierającą jeszcze "atrapy", po których o ile dobrze pamiętam od co najmniej 2 lat nie ma już nawet śladu przy drogach.

Tą bazę to chyba kupują od http://www.speedcamupdates.pl/ , bo tylko na ich mapie widzę podobny szajs.

Gdyby chociaż dodali w menu możliwość skasowania tego szajsu i zastąpienia czymś aktualnym, np. z SCDB. Przecież SCDB ma super aktualną bazę fotoradarów i na dodatek oferują zestawy predefiniowane do konkretnych systemów nawigacyjnych.

Ciekawe kiedy w końcu to zauważą i w kolejnej nissanowskiej mapie nie zobaczę już atrap z Czapur, Sasinowa, Rogalinka, czy tego szajsu, który pokażę niżej na zrzucie zrobionym ze strony speedcamupdates.pl z okolic Poznania i Przeźmierowa.

Dla jasności dodam, że na obecną chwilę w Poznaniu funkcjonuje tylko 1 fotoradar stacjonarny w okolicy Dąbrowskiego 307 i 1 czerwone światło na skrzyżowaniu Hetmańskiej i Reymonta.

7b62d582632d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem to już sa aktualne mapy na tzw. 2017 gdzies tam w Skandynawii a u nas będą "lada-moment"

@Gajus65

Dostaniesz aktualizacje na nowsza mape ale może to być na 2016 rok.

Wówczas i tak "stracisz" jedna aktualizacje bo będziesz musial pobrać oficjalna karte od dealer'a  na 2017 - o ile dostaniesz na 2016

BTW. Znalazlem jakies nowe karty z mapami za niecale 55 funtow, tak wiec cena nie jest jakas straszna (na stronce satnavstore.com, Nissan CONNECT 3 EUROPE V2 MAP SD CARD z numerem T1000-25360 KE288-LCNKEV2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

... BTW. Znalazlem jakies nowe karty z mapami za niecale 55 funtow, tak wiec cena nie jest jakas straszna (na stronce satnavstore.com, Nissan CONNECT 3 EUROPE V2 MAP SD CARD z numerem T1000-25360 KE288-LCNKEV2)

Karta o której piszesz tylko z drobnym niuansem w nazwie od grudnia jest dostępna w ofercie Nissana http://nissan.navigation.com/product/Catalog/Catalog_Xtrail_2015/Europe-NISSAN-Connect-3-V2/sku/T1000-25359/en_GB/NissanEMEA/EUR

 - ta na stronie Nissana ma w oznaczeniu 25359.

 

Natomiast karta  CONNECT 3 EUROPE V2  z numerem T1000-25360 KE288-LCNKEV2  już w pierwszych dniach stycznia 2017 była dostępna na naszym Alle... i OLX - wiem, bo w pierwszych dniach tego roku ją kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...