Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P12 Klapa bagażnika


Adrianxx3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z Primera wersja kombi. Tylna klapa nie otwiera się. Przycisk  został rozebrany i sprawdzony miernikiem i jest ok. Silniczek został sprawdzony na krótko przez akumulator i silnik pracuje. Nie można otworzyć klapy z przycisku tylko od srodka recznie ;/ Nic sie nie świeci na desce rozdzielczej... Co się dzieje, ma ktoś jakąś rade gdzie szukać dalej ? Mam jeszcze jedno pytanie czy "moduł komfortu" jest odpowiedzialny za otwieranie tylnej klapy i za wskaźnik poziomu paliwa ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo z siebie przestało działać, czy coś robiłeś?

Niestety samo... Wszystko bylo oki a po pewnym czasie nie dzialalo. W pewnym okresie auto nie chcialo odpalac okazalo sie ze padl akumulator. Moze to nie ma zwiazku nie wiem... ale kiedy wymienilem akumulator na nowy klapa  zaczala  sie normalnie otwierac  ! Lecz po ok tygodniu czasu znow  nie mozna bylo otworzyc klapy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze na krótko, pomijając przycisk, zwierając odpowiednie piny w kostce jakąś zworką. Jeżeli to nie zadziała to sprawdź wiązkę, najczęściej w przepuście między klapą a nadwoziem przełamują się przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chciałbym dołączyć się do tematu - jak sprawdzić czy przewód jest przerwany, gdy nie wiem gdzie jest jego drugi koniec. Może ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam jeszcze raz ! 
Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam.  Problem został rozwiązany ! Po zdjęciu plastików nie klapy lecz plastików koło tylnego lewego okienka bagażnika był przerwany kabelek. To on był powodem problemu z otwieraniem bagażnika. Temat generalnie do zamknięcia, dziękuję za pomoc ! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...