Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dziwny wężyk spustowy


Rado_KR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, potrzebuję informacji co to może być za wężyk z którego bzyzga olej.Silnik 2.0 benzyna. Poniżej zdjęcie w którym miejscu jest wężyk.

post-104427-0-71504600-1489578224_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja prosta: Odłącz go z drugiej strony zaślepiając otwór z którego odłączysz a następnie przedłuż pod auto i włóż w jakąś butelkę plastikową. Opary będą lecieć do butelki ( troszkę oleju tam się będzie zbierać ) a silnik nie będzie zasysał syfu i brudził przepustnicy. 

 

Wersja hard - załóż separator oleju. zamiast przedłużać wąż pod auto i zakładać butelkę. 

 

Jeśli bardzo ci bryzga olej z tego węża to prawdopodobnie uszczelniacze zaworowe  lub pierścienie przepuszczają mocno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kolega zamierza kupić auto, w którym bryzga z odłączonej odmy. Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dlatego pytałem doświadczonych użytkowników, ale niestety ten egzemplarz sobię podaruję. Czekam dalej na okazję by móc z wami na spoty się umawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek wypucowany... :D
To ma jeździć nie wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku właśnie nie był pucowany, dlatego zauważyłem że obrzygany olejem z tego wężyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to całkiem czysty i tak ;) Mam tu na myśli kurz itp, masz rację, szukasz tego jedynego to sprawdzaj wszystko, po to jesteśmy aby sobie pomagać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...