Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NV 200 Manual napraw


piotrson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje  manual napraw  serwisowych  do nissana nv 200 1.5 dci 86 km 

Nie chce serwisowć w  swerisie  a chciałbym  to ogarniac sam  ... takie hobby  :rolleyes:

Jak  ktos ma  to prosze o pomoc na priv  albo moze skierowac w otpowiednia strone  :-))

Zgóry dziekuje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Sam jestem ciekaw czy coś wypłyneło na szerokie wody internetu.... Instrukcja napraw jest on-line.. ,ale Nissan jak inne firmy chroni swoje zasoby i dostęp można uzyskać jako diler. Jest też portal EURO5 ... ale to też odpłatnie i dla warsztatów .

 

Mogę w pewnym zakresie pomóc w temacie .... jeśli będzie potrzebna pomoc w naprawie. Trzeba pamiętać ,że wiele bazuje na kodach DTC z CIII+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam  i pociągnę troszkę temat  nv 200  idzie do sprzedania  miałem go 5  lat  

Serwisówki  nada nie miałem  ale .. wymieniałem  olej  co około 10-15 tys  po prostu raz w roku i wszystkie filtry włącznie z filtrem paliwa 

rozrząd dalej nie wiem  co ile sie wymienia ale ...miałem wymieniony przy 100 tyś  teraz jest  175  tys . 

Do tej pory  wymieniłem  klocki i tarcze  z przodu  i raz klocki  oraz bębny i szczeki  dobre zamienniki 

co do bębnów to nie ma prawie żadnego wyboru w zamiennikach .

Awarie  dwie   wyrobiona  teflonowo-plastikowa główka w mechanizmie wycieraczek  nie do  kupienia (kupiony  cały używany mechanizm z silnikiem za 100 zeta naprawa własna ) druga jeden spryskiwacz w masce  padł  wymiana na używany 20  zeta .

Konkluzja 

Następny będzie  też będzie  Nv 200 bo ...   ten  sam  jest  po prostu  nie zawodny !  Używany również  85 tys , i  2017 r 

Nie wiem  czy nowszy  też będzie   nie zawodny  bo silnik 90 km  i nie wiem czy skrzynia i sprzęgło takie same .

Stad moje pytanie  czy w tym silniku  jest  dpf  i koło dwumasowe kod silnika M20N  poj . 1461 cm3 66kW.

Jak  ktoś ma może info  na ten temat  to z góry dziękuję .

Koledze  OsobaNN dziękuję za info  i jak będę potrzebował pomocy  to się na pewno odezwę .

  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...