Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kieszeń pod fotelem Qashqai J10


Broda31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś może montował kieszeń , szufladę pod fotelem pasażera , bo za Chiny Ludowe nie mogę zgrać prowadnic z tą szufladą .Totalna porażka , zastanawiam się czy ze mną coś nie tak żeby szuflada mnie tak ograła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś może montował kieszeń , szufladę pod fotelem pasażera , bo za Chiny Ludowe nie mogę zgrać prowadnic z tą szufladą .Totalna porażka , zastanawiam się czy ze mną coś nie tak żeby szuflada mnie tak ograła .

Nie wiem z którego roku masz autko ale nie we wszystkich modelach montowano prowadnice a co za tym idzie nie było możliwości montowania szuflady. Jeśli masz jednak prowadnice to pewnie szuflada nie jest do tego modelu.

Tu koledzy pisali trochę o schowkach i szufladzie. Może znajdziesz to czego szukasz.

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/62403-schowek-w-qq/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto 2010 rok , a szufladę z prowadnicami kupiłem i nie mogę ni jak tych prowadnic dopasować do tej szuflady . Do tego dochodzą jeszcze jakieś blaszki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje , teraz już wszystko jasne

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 18.03.2017 o 18:15, Broda31 napisał:

Dziękuje , teraz już wszystko jasne

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udało Ci się wkręcić te śrubki? Bo u mnie srubki sie wydają jakby za duze i nie da sie ich wkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...