Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem wejście aux t31


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym podłączyć smartfon do oryginalnego radia w moim x-trailu poprzez złącze aux umieszczone w podłokietniku niestety po wybraniu przycisku aux na radiu i podłączeniu smartfona poprzez kable jack-jack nie słychać muzyki która leci z tel. Również w tel.przestaje grać czy ktoś próbował tak podłączyć i czy jest taka możliwość z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ustawiłeś w telefonie tryb słuchawkowy ...??

Tak ustawiłem, próbowałem z różnymi telefonami i nie działa kabel sprawdzałem też ok nie wiem jak sprawdzić czy gniazdo jest sprawne dlatego proszę aby ktoś kto ma też takie wejście sprawdził czy u niego dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo mam gorzej będzie z kablem, ale poszukam może uda mi się znaleźć jakiś.


Telefon masz w etui ..?? Jeśli tak to dociśnij lepiej jacka albo spróbuj bez etui, jeśli nie dochodzi do końca nie będzie głosu. Sprawdź przewód na innym telefonie a może samo gniazdo nie jest podłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka wchodzi do końca tak w jednym jak i drugim telefonie, oba telefony podłączyłem tym samym kablem do łapka i dźwięk był więc zostaje chyba problem z wtyczka radia tylko jak to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...