Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odtwarzacz CD - problem z wysuwaniem i wciąganiem płyt


Ferror

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z odtwarzaczem CD a mianowicie jak w temacie. Almera N16 2005 1.5dci

co zrobiłem:

Wyjąłem radio i zdemontowałem sam odtwarzacz CD, przetestowałem go i ładnie i czysto czyta oraz odtwarza płytę.
Wszystkie zębatki odtwarzacza wyglądają dobrze i pracują. Wina leży gdzieś koło wałka, który jest odpowiedzialny za owe wysuwanie i wciąganie płyty.

Czy ktoś spotkał się z owym problemem i/czy zna może rozwiązanie lub jakieś pomysły co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki, widziałem je juz wczesniej.. problem u mnie wlasnie polega na tym, że wszystkie plastiki wyglądają dobrze.. żadnego ułamania. Co prawda pojawia się dziwne "szczyrkanie" mechanizmu. Jutro jeszcze sprawdzę na żywca moze jak to będzie pracowało to ukaże mi sie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki, widziałem je juz wczesniej.. problem u mnie wlasnie polega na tym, że wszystkie plastiki wyglądają dobrze.. żadnego ułamania. Co prawda pojawia się dziwne "szczyrkanie" mechanizmu. Jutro jeszcze sprawdzę na żywca moze jak to będzie pracowało to ukaże mi sie problem

Też miałem kłopot z CD, nie wysuwał płyt, poradę uzyskałem z tego filmu http://www.youtube.com/watch?v=7b45kZqiElw&t=739s u mnie była pęknięta przezroczysta osłona zębatek, mimo że na pierwszy rzut oka wyglądało ok.  Ale w tych mechanizmach ponoć też padają zębatki z wałka który wysuwa CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...