Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Panel sterowania nawiewem Micra K12


zantii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim  :)

Jestem tu nowa i nie mam pojęcia gdzie się z tym udać, więc jeśli źle trafiłam to proszę o poprawkę.

Mam Micrę K12 z 2005, 1.2 59 kW i kilka pytań z nią związanych.

Przeszukałam mnóstwo stron zarówno polskich jak i angielskich w poszukiwaniu informacji na temat panelu sterowania nawiewem i tematów z nim pokrewnych w K12, ale niestety nic nie znalazłam. Jeśli więc ktoś miałby info na te tematy, to proszę o pomoc  :)

1. Podświetlenie panelu sterowania nawiewem - czy ktoś wie, jakie żarówki tam zastosowano? A przede wszystkim jak je wymienić?

Zdejmuję pokrętła od nawiewu i widzę te maleństwa, ale nie mam sposobu, żeby je wyciągnąć ani nawet podejrzeć jaki to rodzaj żarówki.

2. Przełącznik świateł awaryjnych - czy jest jakiś sposób, żeby go wyjąć bez konieczności rozkręcania całego panelu? Może jakoś podważyć/wyciągnąć? Chciałabym wymienić ten przycisk, bo obecny jest trochę zużyty. Zamówiłam już nowy, ale boję się za to zabrać bez zaczerpnięcia info, a w necie niestety cisza na ten temat  :rofl:

3. Zapalniczka - mam tylko gniazdo zapalniczki i taką zaślepkę, ale chciałabym mieć faktyczną zapalniczkę, nie tylko gniazdo do ładowania telefonu etc. Czy wystarczy, że zamówię jakiś uniwersalny żarnik?

 

Jeśli ktoś miałby jakieś pomysły to bardzo proszę o pomoc  :)

Pozdrawiam, Żaneta  :aso:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...