Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tempomat - wyłącza się i mruga SET


horte

Rekomendowane odpowiedzi

Czy miał już ktoś z Was problem z tempomatem polegający na tym, że tempomat nie daje się włączyć i mruga "set"?

Nie dzieje się to zawsze. Po podłączeniu komputera jest tylko komunikat o błędzie tempomatu który daje się skasować i znów przez jakiś czas jest Ok.

Ponowne uruchomienie silnika po pewnym czasie również powoduje odblokowanie i możliwość używania tempomatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś o tym już było, to chyba coś z sondą lambda. Raz mi się też zdarzyło w zeszłym roku w trasie podczas upałów. Teraz w weekend znowu cieplej i mi auto lekko poszarpuje przy dodawaniu gazu, obstawiam egr albo przepływkę, albo własnie też coś z sondą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wszystko co dzieje sie przy kierownicy kojarzy się z uszkodzona taśma kola kierownicy..

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lambdy błędów nie mam. Z DPF raz po raz coś przychodzi. Muszę na clipa się przejechać, bo moje urządzenie diagnostyczne jest za słabe.

Sugestia z taśmą jest chyba błędna. Wiem jakie objawy są z taśmą. Już w jednym qq taśmę przerabiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam zawalony egr, dpf albo lambda... też muszę się tym zająć... przed chwilą czyściłem przepływkę. zobaczymy na ile pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...