Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterka zewnetrzne - skladanie


stasziek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Czy u Was tez lusterko od strony kierowcy sklada sie dluzej niz to od strony pasazera? 

Jakos ostatnio na to zwrocilem uwage - nie wiem czy tak bylo od poczatku.. :/

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo

W poprzednim moim aucie rownież tak było

Edytowane przez pawcio
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lewego lusterka prąd ma dłuższą drogę do pokonania od akumulatora więc dlatego tak jest. :D;)

Colinsie,właśnie u kolegi dłużej składa się lewa strona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak ma dluzsza droge to szybciej "plynie" żeby zdazyc razem z prawym no i zazwyczaj jest przed czasem wiec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć przecie napisałem, że prąd ma tam dłuższą drogę do pokonania i dlatego tak jest. ;)

Tylko nie mówcie, że uwierzyliście, bo zacznę wątpić w sens ludzkości. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Tylko nie mówcie, że uwierzyliście, bo zacznę wątpić w sens ludzkości. :D

 

No bez jaj .... to żartowałeś...?   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należy jednocześnie uruchamiać dwóch silniczków(obciążenie) i Nissan o tym wie, z tąd masz minimalną różnicę.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem kolego Manix " nie należy uruchamiać obydwu silniczków jednocześnie"  To jest kpina . Mają działać dwa naraz i to równo . To nie konie w bryczce że każdy idzie jak chce tylko nissan innovation  jak go reklamują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę , że w związku z różnymi kątami ustawienia lusterek (prawe jest bliżej karoserii i ma mnieszy dystans do pokonania) i to jest tego efekt.

Jeśli kierowca siedziałby po środku auta nie byłoby różnic w zamykaniu lusterek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na instalację elektryczną jaka jest w QQ, opartą na kabelkach o grubości włosów, całkiem możliwe, że jest tak jak napisał Manixio.

Nie wiem czy zauważyliście, ale nawet głupie wciśnięcie któregokolwiek przycisku sterowania szybami skutkuje wahaniem obrotów silnika. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem ,że tylko mój staruszek p12 ma takie przypadłości . W nim tez jest tak żę jak zamykam szybe to obroty wariują a lbo jak włączę długie światła to tez na moment spdają. Ja mam starsze auto ale w nowszych tego nie powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im nowsze wozidło, tym bardziej widać efekty pracy księgowych i poczynione przez nich oszczędności.

Z tym wariowaniem obrotów, to oczywiście przesada, jednak wciśnięcie przycisku szyby, gdy silnik pracuje na biegu jałowym, powoduje delikatne wahnięcie obrotów (i wskazówki obrotomierza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem kolego Manix " nie należy uruchamiać obydwu silniczków jednocześnie"  To jest kpina . Mają działać dwa naraz i to równo . To nie konie w bryczce że każdy idzie jak chce tylko nissan innovation  jak go reklamują.

Hoho! Kiedyś powoziłem i mówię Ci Nismo,że nie ma równych gniadych w zaprzęgu! :D Zawsze znajdzie się cwaniak co będzie zostawał w tyle....a w tedy bacikiem po zadzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do ASO i już się umówiłem na naprawę. Podobno padał moduł odpowiadający za symetrię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem kolego Manix " nie należy uruchamiać obydwu silniczków jednocześnie" To jest kpina . Mają działać dwa naraz i to równo . To nie konie w bryczce że każdy idzie jak chce tylko nissan innovation jak go reklamują.

Kolego nie rozumię o co Ci chodzi? "Przecież rozsądziłem" - cytując klasyka ;) A na serio,tą informację podałem z przymrużeniem oka, tylko buźka mi nie weszła

Choć znając nissana, kto wie, kto wie

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...