Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przedni most


seba71

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy. Mam awarię przedniego mostu w t2 2.7tdi.z 2002 r.Chciałbym kupić most, lecz nie wiem jakiego mostu mam szukać. Czy mosty różnią się w zależności od rocznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. W Tdi masz szybszy most niż w Td. Poszukaj o przełożeniach bo nie chce mi się wstawać z łóżka o tej porze i szperać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem że w 2.7tdi od 2000r mosty się nie różnią. Mam problem z inernetem i słabo się po nim wędruje. Czy jest szansa na info od was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kilka różnych mostów w terrano. w zależności od przełożenia. musisz sprawdzić jakie masz przełożenie.

Ale z tego co wiem, jeśli znalazłeś od takiego samego silnika o takiej samej mocy to będzie pasować bez względu na rocznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo koledzy. Mam nadzieje że szybko ogarnę ten most bo aż przykro patrzeć jak fura stoi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo koledzy. Mam nadzieje że szybko ogarnę ten most bo aż przykro patrzeć jak fura stoi. Pozdrawiam

 

a po co stoi ;) rozwalony przedni most w niczym nie przeszkadza ;)

 

z tego co twierdzą dokumenty wszystkie TDI miały to samo przełożenie 4,375, czyli 35:8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...