Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż 2 din vordon HT-869V2 w QQ


kubajos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam montował ktoś radio 2 din vordon HT-869V2 Jeżeli tak to prosił bym o jakieś wskazówki ponieważ zakupiłem radyjko i nie wiem czy sprawdza się i co jest potrzebne do podłączenia w QQ. Mile widziane opinie od użytkowników tego radia w QQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej było kupić coś dedykowane? Podłączenie miałbyś bezproblemowe.

Wiem,że ktoś tutaj zakładał to radio,ale czy jeszcze jest z nami,nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę się wypłukałem z kasy żeby kupić coś dedykowanego a to wydaje mi się w miarę spoko za tę cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,czytałem opinie,jak zwykle podzielone ale ogólnie dobrze.Powodzenia w poszukiwaniach kabelków.Jak się wepniesz,to podaj na forum co i jak dla potomnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw - jeśli Twoje auto to jest to z avatara, to zmień podpis, bo to nie jest QQ II tylko QQ I FL (po lifcie). QQ II były od 2014 jeśli dobrze pamiętam i wyglądają trochę inaczej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw - jeśli Twoje auto to jest to z avatara, to zmień podpis, bo to nie jest QQ II tylko QQ I FL (po lifcie). QQ II były od 2014 jeśli dobrze pamiętam i wyglądają trochę inaczej  ;)

 

Zmienione


post-105055-0-88751700-1492332658_thumb.jpg

 

btw - jeśli Twoje auto to jest to z avatara, to zmień podpis, bo to nie jest QQ II tylko QQ I FL (po lifcie). QQ II były od 2014 jeśli dobrze pamiętam i wyglądają trochę inaczej  ;)

 

Zmienione


attachicon.gif20170413_175151.jpg

 


Oki aż się boje za to zabierać ale myślę że opanuje 


Witam radyjko zamontowane myślę że efekt jest dobry Radio gra Super Navi działa. Na zdjęciach widać jak się prezentuje w moim QQ
Na pierwszym zdjęciu widoczne jest podłączenie sterowania z kierownicy. Trzeba było dokupić jeszcze przejściówkę ISO do nissana
oraz przerobić wtyk antenowy. Radio bardzo czułe szuka naprawdę dużo stacji. Jeżeli ktoś będzie chciał montować służę pomocą.

post-105055-0-80911600-1492332732_thumb.jpg

post-105055-0-95053600-1492332740_thumb.jpg

post-105055-0-94750200-1492332749_thumb.jpg

Edytowane przez kubajos
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ładnie się komponuje,masz plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak funkcja mirrorlink się działa

Tego jeszcze nie sprawdzałem jeszcze jest wiele możliwości ale z braku czasu nie miałem okazji posprawdzać na razie podstawowe funkcje i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 16.04.2017 o 11:11, kubajos napisał:

btw - jeśli Twoje auto to jest to z avatara, to zmień podpis, bo to nie jest QQ II tylko QQ I FL (po lifcie). QQ II były od 2014 jeśli dobrze pamiętam i wyglądają trochę inaczej  ;)

 

Zmienione


post-105055-0-88751700-1492332658_thumb.jpg

 

 

 

Witam radyjko zamontowane myślę że efekt jest dobry Radio gra Super Navi działa. Na zdjęciach widać jak się prezentuje w moim QQ

 

 

 

Na pierwszym zdjęciu widoczne jest podłączenie sterowania z kierownicy. Trzeba było dokupić jeszcze przejściówkę ISO do nissana
oraz przerobić wtyk antenowy. Radio bardzo czułe szuka naprawdę dużo stacji. Jeżeli ktoś będzie chciał montować służę pomocą.

post-105055-0-80911600-1492332732_thumb.jpg

post-105055-0-95053600-1492332740_thumb.jpg

post-105055-0-94750200-1492332749_thumb.jpg

Witam, jestem świeży na forum. Potrzebuje pomocy w podłączeniu radia vordon ht-869v2. Radio wstępnie podłączyłem. Działa radio, navi, kamera cofania. Mam przejściówka ISO ale nie mam gdzie wpiąć kostki od sterowania z kierownicy. Czy potrzebuje jeszcze jakiegoś adaptera? Na wiązce z radia też mam przewody oznaczone key1 key 2 ale nie wiem co z nimi zrobić. Nie świecą też klawisze w radiu, a podobno mają świecić na czerwono. Dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się! uffff działa podświetlenie klawiszy i sterowanie z kierownicy. Podłączyłem przewody key 1 i key 2 tak jak gdzieś tu na forum pokazywali do kostki pin 6 i 16. Do 15 masę już miałem podłączoną. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...