Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gumy łącznika stabilizatora przedniego.


fred77

Rekomendowane odpowiedzi

Posypały się gumy stabilizatora przedniego. Te, które współpracują z dolnym wahaczem. W wahaczach są już zniszczone miseczki i musiałbym je jakoś wymienić.

Znalazłem coś takiego jak na zdjęciu.

2dimvxw.jpg

Napisane jest, że to przedni łącznik stabilizatora do Terrano. Tyle, że na pewno nie do mojego, w moim są takie krótkie łączniki. Ale przydałoby mi się, bo są cztery gumy i miseczki, które bym przyspawał do wahaczy.

Czy gumy i miseczki będą pasowały do mojego modelu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest od WD21 czyli od T1

Wytoczenie odpowiednich miseczek u tokarza będzie kosztowało tak na prawdę psie pieniądze, musisz tylko najpierw zakupić sobie gumki do swojego modelu.

Żeby wiedzieć jaką średnice zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest od WD21 czyli od T1

Wytoczenie odpowiednich miseczek u tokarza będzie kosztowało tak na prawdę psie pieniądze, musisz tylko najpierw zakupić sobie gumki do swojego modelu.

Żeby wiedzieć jaką średnice zrobić

Wybacz, ale ja się po prostu pytam czy będzie mi to pasowało do mojego "okularnika", a nie pytam o kosztu u tokarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko o to, że zrobienie tego u tokarza, wyjdzie pewnie taniej i będziesz miał pewność, że jest okej.

 

To może coś co Ci bardziej pomoże pomoże, średnica gumki w WD21 do 29mm, bo właśnie taką w ręce trzymam, sprawdź jaką masz u siebie i będziesz wiedział, czy podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko o to, że zrobienie tego u tokarza, wyjdzie pewnie taniej i będziesz miał pewność, że jest okej.

 

To może coś co Ci bardziej pomoże pomoże, średnica gumki w WD21 do 29mm, bo właśnie taką w ręce trzymam, sprawdź jaką masz u siebie i będziesz wiedział, czy podejdzie.

Powinno pasować ale muszę się upewnić. Co do tokarza, to ja więcej paliwa spalę i czasu stracę na dojazd do tokarza niż to jest warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dokładnie ten zestaw zakładałem, ale wyglądał tak samo. Gumy po trzech tygodniach wyglądały gorzej niż te stare :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...