Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Terrano II - wymiana kierownicy


dario33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie - elementy skórzane czyli kierownica i gałka skrzyni biegów wyglądają już nieciekawie więc chciałbym je wymienić. Obszywanie jakoś do mnie nie przemawia a można jeszcze znaleźć ładne używane sztuki. Gałka to nie problem ale czy poliftowa skórzana kierownica (wyposażona w airbag ale bez sterowania radiem) będzie pasowała do pierwszej wersji Terrano II ? Nie chcę podłączać airbaga czy czujników do jego uruchamiania, tylko dobrze jakby działał klakson :)

 

Ps. Smacznego jajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za obszyciem.za 100zl mozna miec bardoz ladnie obszyta kierownice, do wyboru sa rozne rodzjae skor itp.

a kupisz uzywke i za jakis czas znowu zacznie sie wycierac itp

 

ewentualnie jesli nie masz dziur tylko jest wytarta to mozna uzyc farby do skor.ja tak robilem i prawie 9tys km wytrzymala a efekt byl naprwde super.

koszt tej farby to 30zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem swoją obszyć ale trafiłem kierownicę "nówkę" z TII 3,0 z przebiegiem poniżej 40kkm za 100PLN z poduszką.

Stan kierownicy - idealny.

 

Ale nie obyło się bez majsterkowania.

W oryginalnej kierownicy do wyłączania kierunkowskazów są otwory. W nowej kierownicy ich nie ma i musiałem je wyciąć.

 

W Uniaku pomalowałem farbą do skóry i ... na mrozie zaczęła się łuszczyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...