Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kontrolka check engine


mlodyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jakiś czas temu w mojej p12 zaczęła świecić kontrolka check engine, przed wymianą pompy wody, znajomy mechanik mówił że to błąd i nie miał czasu podpinać pod komputer i usunąć błędu jakoś się tym nie przejmowałem, ostatnio czytałem jak usuwać bledy recznie, udalo się usunąć, lecz dzisiaj problem powrócił....

Od nowa się świeci i tym razem nie da się w ten sposób tak sprawy załatwić, tak smao wytłumaczy mi ktoś w liście błędów z check engine co oznaczają liczby? Moja primera "miga" kontrolką 10,3,9,10 i tka w kółko, jak poaptrzyłem na kody błędów to troche mi to zamieszało w głoowie, pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim wymienisz zamień miejscami z czujnikiem wału, bo może to kwestia rozrządu nie czujnika i warto go przezyścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się ten czujnik? ale gdy podmienie pod czujnik wału to kontrolka już nie będzie świecić o wał tym razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam je zamienić miejscami ta ? i po tym kontrolka ma zgasnąć? jak nie gaśnie to rozrząd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy są jakieś obojawy przy eksploatacji? Masz tylko PB czy z gazem>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...