Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Osłona dokladka przedniego zderzaka


BarracuDa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oni nie rozróżniają w J10 przed lifta i po lifta , różnica jest tylko przy kształcie halogenów i świateł natomiast spód zderzaka wygląda podobnie , więc ta nakładka / bezel czy jak ją zwą pasuje do obu modeli J10 po i przed FL .

Z tym że na 100% nie jestem pewien , pasowałoby podstawić jeden model przy drugim i porównać spody zderzaka aby się upewnić , to chyba jedyny sposób ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest do przedlifta!

Słyszałem że te nakładki z państwa "Środka" są wątpliwej jakości. Są problemy ze spasowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zamówiłem nakładki ze sklepu w Gdyni , nie dość ze przyszly wykonane z blachy , to jeszcze mocowania byly na wierzchu na wkręty. Bujajem sie chwile z tym , i odsprzedałem handlarzowi . Udało mi się kupić tylną (pampersa, uzywke i przednią zamowiłem w serwisie . Obydwie nakładki z tworzywa ABS, produkt orginalny i sprzedawany w aso . Jakość bardzo dobra , nawet jak babka przyłozyła mi z tylu , nakładka zamortyzowała uderzenie i nie pękła. Wymagała jedynie ponownego przyklejenia (klej do szyb). Obydwie pomalowałem na grafit metaliczny i wyglądaja super. Odradzam kupowania nie sprawdzonych i wątpliwej jakosci podróbek, sam miałem i stąd wiem ile brakuje im do orginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt , oryginały są z ABSu , chińskie są z blachy i trzeba kaleczyć wkrętami zderzak (tylny) 

Na ebau znalazłem tylko jedną propozycję i to z Chin , więc pozostaje ASO lub używka gdy się trafi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam faktute zakupu przedniej nakładki . Jutro rano dam znać ile płaciłem , ale cena nie zwalała z nóg. Pomijajac juz to co wcześniej napisałem , to kształtem też się roznią , nie mowie tutaj o dopasowaniu ale np. o przetłoczeniach ktore wystepują tylko w oryginalnym wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie myślałem o przedniej nakładce z racji posiadania "kangurki "bardziej skłaniałem się do tylnego pampersa , myślałem nawet nad dobraniem farby i pomalowaniu tego środkowego przetłoczenia na kolor budy , ale .....zrezygnowałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2012 roku, zapłaciłem za przednią nakładkę 435 zł. , w serwisie w Dąbrowie Górniczej .

Fergul11 - co to za "kangurke" posiadasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...