Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie pokrowce na fotele ?


Marek@
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ oburzenie wywołałam tym linkiem :P:D

 

skoro nie za 1600, nie za 600 - to podałam przykłady tańszych rozwiązań.

Choć z drugiej strony 320 zł, - to nie tak mało - ale zależy to od punktu widzenia (czytaj siedzenia)

 

Głównie chodziło mi o te całe  z alcantary szyte na miarę ...http://www.autodekor.pl/pokrowce-uniwersalne/16-prestige-alcantara.html

A wszyscy uczepili się eko...

 

Pokrowce są praktyczne - ale niezbyt fajnie wyglądają (fakt) - choć pewnie zdarzają się takie  niczym druga skóra :P

 

Z drugiej strony - skoro stać mnie na QQ, to i warto zainwestować w solidne pokrowce - jeśli już mamy takie parcie na kondomy :D

 

 

p.s. Mój teść zamówił w aso do Cytryny - dedykowane do modelu - i wiecie co? Tragedia! Tak badziewnego wykonania , dopasowania się nie spodziewałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie Sky, punkt widzenia z punktu grubości portfela !

Moje pokrowce są Sheratona :D

Gróbe .. na gabce 5 mm szycia podwójne, na plecach i siedziska wentylacja ,dopasowanie idealne jak orginalna tapicerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowce są praktyczne - ale niezbyt fajnie wyglądają (fakt) - choć pewnie zdarzają się takie  niczym druga skóra :P

Wygląd to kwestia gustu, mnie się podobają.

 

Z drugiej strony - skoro stać mnie na QQ, to i warto zainwestować w solidne pokrowce - jeśli już mamy takie parcie na kondomy :D

Bardzo słuszna uwaga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd to kwestia gustu, mnie się podobają.

 

 

 

Mnie też i nie mam nic przeciwko....Jeśli tylko wyglądają po założeniu jak te na zdjęciach z AD ;)

 

Nawiasem mówiąc - w innym aucie od nowości miałam pokrowce (szyte gdzieś tam na miarę, już nie pamiętam - bo strasznie dawno to było) -

teraz przy sprzedaży wozidła - kupujący stwierdził :

"eeee, pokrowce? Pewnie siedzenia wytarte, zniszczone już? Trzeba by z ceny zejść pani kochana..."

Ja bez słowa zabrałam się do zdejmowania tego "dekoru" i gościu zaniemówił...Głupio mu się zrobiło gdy zobaczył tapicerkę w niemal idealnym stanie....

Zapytałam czy wszystkie zdjąć? On na to "Niech pani zostawi te pokrowce"... Dorzuciłam je gratis ;):D

Ot taka historyjka z życia mego ;)

 

Pokrowce - jak Tester wspomniał - "rzecz gustu" i zależy kogo na jakie stać.

Nie ma co się nad tym dalej rozwodzić...Jak wszystko na tym świecie - ma swoich zwolenników i przeciwników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowce to zło, a tapicerka w nissanach jest o wiele lepsza, niż reszta auta. Wytrzymuje 150kkm bez "zająknięcia" .

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wytrzymuje 150kkm bez "zająknięcia" .

Nawet więcej, ja mam 150 a tapicerka jest ok, co nie zmienia faktu że jak ktoś sobie chce założyć to nikt mu tego nie zabroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa pokrowce to Szatan wcielony czychajacy na nasze dusze ...

Jadę do Egzorcysty niech wypedzi Szatana z moich ja pier**le. ...

A fabryczne tapicerkę wytne i zrobię sobię z niej w domu ołtarzyk.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no - za***iste są tapicerki w Nissanach - szczególnie w Primerach po lifcie - fotel kierowcy.

Główna bolączka - położenie siedzenia - podczas wsiadania nie ma opcji ,aby nie wytrzeć ...

O ile ktoś ma wzrost 185 cm wzwyż - to ok, fotel jest dalej odsunięty i nie szorujemy d*pą po boczku przy wsiadaniu i wysiadaniu.

Jeśli jednak  musi być bliżej kiery , to nie ma zmiłuj .

 

Moja po 120 tyś. zaczęła się przecierać.

 

Foto z naszego forum ... bardziej zaawansowany przypadek.

 

18555861_777460752423709_252400978510025

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky może mi odsprzeda ???

Bo mi zbrakło do projektu Super tapicera Nissan.

Pokrowce to same wcielone złooooooooooooo. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukalem w swoim archiwum i znalazlem, wspomniane wczesniej przeze mnie, szyte na zamowienie pokrowce do Liany

nie mam zblizenia aby byl widoczny splot tkaniny ale to nie byly tanie, marketowe szmatki

 

pokrowce%20suzuki_002.jpg

pokrowce%20suzuki_001.jpg

pozdrawiam

Edytowane przez borge
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jump: Edzik, za #63 masz u mnie plusa :laie_67: dawno tak się nie popisałeś wpisem. Liczyłem na Ciebie, ale to przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Prawie się popłakałem ze śmiechu. :D

edit: trzy nissany- almera 1999 , micra 2005 i tiida 2007/9 nigdy nie miały najmniejszych przetarć a micra ma 12 lat i dużo ponad 100kkm ,almera gdy sprzedałem 178kkm i tiida ok.120kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa Skalarku, za czujność :claps:

Swoją drogą, miałem prezent od nissana, właśnie pokrowce do mojej tiidy. Wykonane genialnie, jak ori tapicerka i za kija nie mogłem tego sprzedać,anie na aledrogo, ani tu na forum, nawet za symboliczną stówkę, mimo że w serwisie kosztowały 650zł. (Co prawda nasz kolega był zainteresowany, ale on ma HB, a to było do sedana.) Oddałem nowej właścicielce gratis.  Ciekawe czy założyła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku już wyleczyłeś się z pokrowców ??? :D

Wielka szkoda że w Polsce nie ma producenta takich pokrowców ,cyk pyk i założone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...