Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

micra k12 Wymiana stacyjki


maro108

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupilem micre 1.4 z 2004 roku niestety auto jest bez kluczykow. Dorobienie w serwisie to kilka tyg czekania i okolo 1 tys zl (ten kluczyk jest pozlacany z brylantem ze kosztuje polowe sredniej krajowej???) 

Postanowilem ze zamiast wydawac tysiac zlotych kupie uzywana stacyjke z kluczykiem i przeloze. Co jeszcze trzeba przelozyc zeby dzialalo? ECU? Modul komfortu? (gdzie on sie znajduje w aucie?) Czy jest jeszcze jakis modul immo? Czy po wymianie tych elementow zamek bedzie dzialal na pilota czy trzeba to jeszcze dodatkowo programowac?

Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje jesli ktos bedzie mogl sie podzielic informacjami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem IMMO nie jest osobnym elementem przy stacyjce..??, rozkręcałem obudowę ale nie pamiętam, bo gdyby tak było wystarczyło by jedynie wymienić stacyjkę i zamek w drzwiach by tym samym kluczykiem otwierać i odpalać a reszta została by ta sama.


A co do stacyjki, zadzwoń pod numer 506982330, drugi numer 693152109 i e-mail cezar.n@onet.pl, adres Wygnanów 148, 21-306 Czemierniki, firma AUTO-NISSAN Części Samochodowe Cezary Nieznajek.  Facet rozbiera Nissany i jest bardzo kompetentny co do wiedzy o tych autach z podziałem na roczniki nawet. Zamówione części w rozsądnych cenach wysyła kurierem pod dowolny adres. (Nie za bardzo odpowiada na e-maile, nie ma czasu ich przeglądać, lepiej dzwonić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem IMMO nie jest osobnym elementem przy stacyjce..??, rozkręcałem obudowę ale nie pamiętam, bo gdyby tak było wystarczyło by jedynie wymienić stacyjkę i zamek w drzwiach by tym samym kluczykiem otwierać i odpalać a reszta została by ta sama.

A co do stacyjki, zadzwoń pod numer 506982330, drugi numer 693152109 i e-mail cezar.n@onet.pl, adres Wygnanów 148, 21-306 Czemierniki, firma AUTO-NISSAN Części Samochodowe Cezary Nieznajek.  Facet rozbiera Nissany i jest bardzo kompetentny co do wiedzy o tych autach z podziałem na roczniki nawet. Zamówione części w rozsądnych cenach wysyła kurierem pod dowolny adres. (Nie za bardzo odpowiada na e-maile, nie ma czasu ich przeglądać, lepiej dzwonić)

Wyczytalem gdzies na jakis forach ze trzeba wymienic ECU i modul komfortu plus kluczyk stacyjka i obudowa stacyjki w ktorej jest czytnik immo. Ale wielkie dzieki za te nr telefonow. zadzwonie i moze uda sie czegos dowiedziec. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia życzę zatem i trzymam kciuki za powodzenie naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...