Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Micra K12 - wyłącznik poduszki powietrznej pasażera


Poochini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje manuala, jak zamontować wyłącznik poduszki powietrznej do Micra K12 1.5dCI 2004r.

Znalazłem na allegro coś takiego:

http://allegro.pl/nissan-micra-k12-05-wylacznik-poduszki-airbag-i6457566276.html

Nie chce bypasować poduszki rezystorem, ale zamontować org wyłącznik / włącznik poduszki.

Macie jakieś sposoby na montaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ci to? Chcec wozic z przodu dziecko na foteliku? Musisz miec oryginalna wiazke deski z wersji z przelacznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o montaż fotelika z przodu. Oczywiście mając na uwadze bezpieczeństwo, wchodzi w grę tylko org wiązka i przełącznik, a nie jakieś rzeźbienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz lepiej wepnij rezystor, bedzie prosciej. Zeby zmienic wiazke musisz zdiac cala deske rozdzielcza, a wiazka nie wiadomo czy bedzie pasowac, bo zazwyczaj roznia sie miedzy rocznikami i wyposazeniem. Nie wiem czy tak jest na 100% bo nigdy nie rozbieralem tego auta. Nie wiem jeszce jak wyglada kwestia aktywowania tego w sterowniku i czy jest to w ogole mozliwe. 

Jestes w ogole pewny ze ta poduszka tam jest i jest sprawna? Musial bys wyjac schowek pasazera i zobaczyc jak wyglada poduszka, czy nie jest podtopiona na wtyczce i czy juz ktos rezystora tam nie wpial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...