Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P12 niepokojące dźwięki w trakcie jazdy


Gość Bartke

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

 

Mam problem z moją Primerą P12. Mianowicie chodzi mi o to, że w trakcie jazdy (przy 80km/h) pojawia się dziwny dźwięk z przodu samochodu - jakby od strony pasażera. Dźwięk jest podobny do tego, gdy radio próbuje wyszukać stację jak zjedzie się na parking podziemny. Dźwięk nie występuje cały czas, jest on chwilowy lecz niepokojący i występuje tylko w obrębie wyżej wymienionej prędkości. Kiedy jadę A4 z prędkością powyżej 110km/h szum nie występuje (albo go jeszcze wtedy nie wychwyciłem). Jest to mój pierwszy samochód - jakiś czas temu zdałem prawo jazdy i pokusiłem się akurat na ten model. 

 

Dziwny dźwięk wychwyciłem podczas jazdy do pracy - wyłączyłem radio oraz klimatyzację. Pojawia się on nawet na prostych odcinkach drogi (próbowałem jazdy slalomem w obrębie swojego pasa i nie usłyszałem nic podczas skręcania kół). 

 

Specyfikacja pojazdu:

Model: Primera P12

Silnik: 1.8 116KM bezyna (dwa miesiące temu został dołożony gaz)

 

Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc z waszej strony - jestem całkowicie zielony w tych tematach (samochody nigdy nie były moim "konikiem"). 

 

Pozdrawiam

Bartek z Katowic

 

PS. Jeżeli potrzebne będą jakieś dodatkowe informacje o których zapomniałem bądź w ogóle nie wpadły mi do głowy to nie ma problemu żebym coś dopowiedział na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...