Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Maxima 2010r. Radio z USA, brak polskich stacji


Gość lukasz66

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz66

Witam

 

Posiadam wyżej wymieniony samochód sprowadzony z USA. Niestety radio jest przystosowane do amerykańskich fal i nie ma możliwości znalezienia jakiejkolwiek polskiej stacji. Pytałem wielu specjalistów jak to przerobić i nikt się niestety tego nie podjął. Czy jest w ogóle możliwość aby je przestroić na polskie stacje? Jeśli tak to ma może ktoś jakąś instrukcję lub jakiegoś speca, który by się tego podjął? Ewentualnie jeśli nie dałoby radę to może pomogła by zmiana radia na europejskie? Z tym, że patrzyłem na allegro, olx i nigdzie takiego nie mogę znaleźć, może ktoś z Was ma na sprzedaż? 

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz popsute radio, normalnie to w radiu USA działają polskie stacje tkz. nieparzyste i trzeba przerobić to na fale parzyste

 

słuchaj ja mieszkam w USA znalezienie speca co przerobił by mi  w PL zajeło by mi to  10-20 minut. 

 

hm... w sumie sam bym zmienił rastra, nie wiem jakiej firmy masz tam radio, ale może Clarion, a tam  wystarczy przelutować  2 rezystory i miasz fale parzyste ...

 

mimo że robota prosta to ludzie kasują 250-800 , za 30 minut pracy

 

minuta szukania i chyba ta firma przerabia http://www.mikar.com.pl/, zadzwoń się dowiesz czy robią,  wiem że możesz u nich też wźiąśc dodatkowo naviboxa + automapę, zmiana regionu DVD.

 

zajrzyj też na forum elektroda, może tam ktoś to robi tanio w miarę, daj zapytanie/ogłoszenie

 

aha , czasami się traci rds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witka witeczka,

 

czy ktoś z forum przerabiał już temat w PL? moje radio to standard cd + kaseciak i stacje nie parzyste po przecinku. Za wszelką wiedzę co, jak, za ile, dla czego z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...