Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odłaczenie akumulatora


Novertis1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do was pytanie jak mam odłączyć akumulator żeby nie wyła syrena.

Odpiąłem akumulator a po paru sekundach zaczęła wyć syrena więc podłączyłem go ponownie i dezaktywowałem z pilota.

Jak mam odłączyć aku aby ona dalej nie wyła.

Potrzebuje go podładować - samochód z polskiego salonu

Dziękuje bardzo za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego malego kluczyka.Kluczyk mam w pilocie ale na pewno nie jest od syreny.Dodatkowo nie wiem gdzie jest syrena

Jakies podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz go ładować podłączonego pod maską. Jeśli mieszkasz w bloku obejrzyj syrenę albo obok centralkę - musi być mały kluczyk tak jak od komputera. Często przy syrenie jest wtyczka lub wtyczka z bezpiecznikiem. Zrób co trzeba.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze jest to fabryczny alarm.Nie mam jak podpiac drugiego aku.Syrene slychac jakby z tylu tak mi sie wydaje.Gdzie jej szukac.Czy moze jest jakas szansa aby to wylaczyc inteligentnym kluczykiem :-)

Edytowane przez Novertis1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim t31 syrena byla w bagażniku pod plastikami na lewym nadkolu. Jest wtyczka więc można odpiąć.

Syrena ma własny akumulator wbudowany- po odpięciu wyje kilka minut.

Edytowane przez marcinok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Nie mam takiego malego kluczyka.Kluczyk mam w pilocie ale na pewno nie jest od syreny.Dodatkowo nie wiem gdzie jest syrena

Jakies podpowiedzi

Prostownika też nie masz, żeby go podłączyć do instalacji auta na czas wypięcia aku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze jest to fabryczny alarm....Czy moze jest jakas szansa aby to wylaczyc inteligentnym kluczykiem :-)

mysle ze to nie jest fabryczny alarm, tylko montowany przez dealera lub wlasciciela i to do nich w pierwszym rzedzie nalezaloby sie zwrocic z prosba o instrukcje i gwarancje do tego urzadzenia

Novertis1 bez urazy ale jak pierwsze pytanie nowego forowicza jest o dezaktywacje alarmu itp to wlacza mi sie czerwona dioda

wiem, wiem, jestem nienormalny ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borge

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi ale nie jestem biegły w alarmach tym bardziej wcześniej nie miałem samochodu z nim.

 

Poszukam syreny z tyłu samochodu i spróbuję ją odpiąć.

Dzięki

Edytowane przez Novertis1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to nie jest fabryczny alarm, tylko montowany przez dealera lub wlasciciela i to do nich w pierwszym rzedzie nalezaloby sie zwrocic z prosba o instrukcje i gwarancje do tego urzadzenia

Novertis1 bez urazy ale jak pierwsze pytanie nowego forowicza jest o dezaktywacje alarmu itp to wlacza mi sie czerwona dioda

wiem, wiem, jestem nienormalny ; )

Borgu popłynąłeś trochę. Kto by chciał t31 i to w dizlu....

dealerzy nissana nie montowali nigdy akcesoryjnych.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borgu popłynąłeś trochę. Kto by chciał t31 i to w dizlu....

dealerzy nissana nie montowali nigdy akcesoryjnych.

kariboxu poplynales troche

wyobraz sobie ze biora je na organy, bez roznicy czy Pb czy ON

wyobraz sobie ze mam dealera/ASO akcesoryjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko jako dawca. Ukraińcy ze wschodu szukają wszystkiego, co przynajmniej na chwilę, może zjechać z asfaltu.

Edytowane przez berater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W statystykach oficjalnych (na stronie AŚ i jego mapach kradzieży) Nissan nie istnieje. A już x to w ogóle.

Borgu jaki masz alarm zatem?

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te statystyki są mylące, bo dotyczą całej gamy samochodów na rynku. Trudno porównywać częstotliwość kradzieży Nissana i VW, ze względu na podaż, a szczególnie w segmencie SUV. Czytałem gdzieś, że zainteresowanie  samochodami z napędem na 4 łapy znacznie wzrosło od czasu konfliktu w Donbasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...