Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wodorowanie silnika


berater

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś to robił ?

 

Proszę o opinie tych, którzy poddali silnik zabiegowi.

Jakie są obiektywne i subiektywne efekty operacji ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy patent, pierwsze slysze

jesli nie widziales to zerknij na 'alfaholikow', sa tam tez jakies filmy z prezentacjami endoskopem przed i po

http://www.forum.alfaholicy.org/slaskie/149419-wodorowanie_silnika_czyszczenie_nagaru_silnika_slask_katowice.html

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem to wszystko. Mam ochotę poddać się zabiegowi, ale nurtuje mnie co się dzieje z tym usuniętym nagarem.

Nawet dzwoniłem do dystrybutora technologii i nie do końca mnie przekonał. Twierdzi, że nagar zamienia się w gaz (sic.!) i wyrzucany jest do wydechu. A jeżeli nie całość zostanie zgazowana i część drobin pójdzie w turbo, a część między pierścionki i gładź cylindra ?

Jednym słowem "chciałbym ale boje się" :)

Koszt zabiegu niewielki, ale ryzyko chyba spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie calosc zmienia sie w gaz ; )

widzialem jakis film z 'wodorowania' i ujecie z rury wydechowej, bylo z niej wyrzucane cos jakby szlam, no, moze nie szlam ale jakas brudna ciecz, nieduzo tego bylo ale ...

w innych miejscach mozna znalezc informacje ze przeciez ta piroliza nie moze z takim samym skutkiem oddzialywac na elementy ktore sa w centrum dzialania podwyzszonej temperatury i na elementy ktore sa od niej znacznie oddalone, oczywistym jest ze tam ta temperatura jest znacznie nizsza i efekt nijaki

tez mam obawy podobne do Twoich, skutki dzialania tymczasem slabo rozpoznane choc czesc osob ktore poddaly auto zabiegowi ekscytuje sie nim, nalezy tez wziac poprawke ze moga to byc klakierzy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...