Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P12 - akcje serwisowe


figer

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry,

Czy ktoś z Was orientuje się jakie były obowiązkowe akcje serwisowe dla Primery P12 i PW12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Stukające (w wyniku "rozwulkanizowania") tulejki wahaczy były przypadłością jedynie egzemplarzy z początku produkcji. Po przeprowadzonej na gwarancji wymianie części, problem znikał.

Przed zakupem auta z roku 2002 dobrze jest więc sprawdzić, czy dotychczasowy właściciel taką wymianę wykonał.

W niektórych egzemplarzach wyposażonych w kamerę cofania pojawiało się czasem zwarcie, skutkujące aktywacją kamery podczas jazdy do przodu. I ten problem był usuwany w akcji serwisowej.

 

Dla Nissana Primery trzeciej generacji ogłoszono jedną serwisową akcję przywoławczą pod koniec 2003 r. Dotyczyła ona wadliwych czujników, które mogły powodować przerwy w pracy silnika.

 

Tyle znalazłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście doświadczyłem miesiąc temu takiej akcji z kamerą :-D

Mechanik powiedział że to przez masę z tylnej lampy

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam właśnie model z 2002 więc będę dzwonił do serwisu.

Czytałem gdzieś na temat akcji z wadliwymi katalizatorami i ich wymianą. Wie ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście doświadczyłem miesiąc temu takiej akcji z kamerą :-D

Mechanik powiedział że to przez masę z tylnej lampy

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Daj znać która to konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden serwis Nissana nie chce podać telefonicznie żadnej informacji na temat akcji serwisowych zasłaniając się tajemnicą danych osobowych - dane dotyczące przebytych napraw i przeglądów są własnością właściciela przeprowadzającego je - i aby dostać taką informację muszę się stawić osobiście w serwisie z pisemną zgodą poprzedniego właściciela na udostępnienie tych danych.

Wychodzi na to, że jeżeli chciałbym poznać historię serwisową mojego auta od początku, powinienem zdobyć zgody od trzech poprzednich właścicieli!!!

Chore  :wtf2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...