Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Demontaż tapicerki drzwi 10->


MatiP80

Rekomendowane odpowiedzi

Dojechałem nowo kupioną Nav-ką do domu i... padło sterowanie centralnym w obu kluczykach :-(

Manualnie działa jedynie zamykanie drzwi kierowcy lub otwieranie zamkniętego od środka całego auta...

Podejrzewam siłownik w drzwiach kierowcy, ale jak u licha zdjąć boczek drzwi?

Wersja sprzed liftu bułka z masłem, w necie jest tego od groma, ale po lifcie zmienili kształt "podłokietnika/rączki do zamykania" i nijak nie chce zejść żeby doszukać się jakichkolwiek śrub (tą spod klamki znalazłem, pod sterownikami szyb też ale boczek dalej twardo się trzyma).

Działał ktoś już w tym temacie?

Dojechałem nowo kupioną Nav-ką do domu i... padło sterowanie centralnym w obu kluczykach :-(

Manualnie działa jedynie zamykanie drzwi kierowcy lub otwieranie zamkniętego od środka całego auta...

Podejrzewam siłownik w drzwiach kierowcy, ale jak u licha zdjąć boczek drzwi?

Wersja sprzed liftu bułka z masłem, w necie jest tego od groma, ale po lifcie zmienili kształt "podłokietnika/rączki do zamykania" i nijak nie chce zejść żeby doszukać się jakichkolwiek śrub (tą spod klamki znalazłem, pod sterownikami szyb też ale boczek dalej twardo się trzyma).

Działał ktoś już w tym temacie?

Po wizycie u elektryka stwierdziliśmy że kluczyki działają...

Po wizycie u elektronika stwierdziliśmy że moduł centralnego działa...

Po wizycie w serwisie stwierdzono awarię czujnika obecności kluczyka w stacyjce który blokował zamykanie auta od zewnątrz... Koszt stacyjki w ASO 1000... Z zamkiem 1500...

Stwierdziłem że i tak nie muszę wymieniać bo czujnik ten blokuje zamykanie auta jeśli kluczyk jest w stacyjce, a skoro tam jest to nie mam czym zamknąć auta :-)

W ASO zajęło im to 30 minut z myciem z zewnątrz, a mnie kosztowało 200zl...

 

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

post-106124-0-72836500-1497253996_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...