Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Domykanie dachu


nori76

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nie ma jakiegoś "knyfu" na domykanie dachu przy opuszczaniu i zamykaniu samochodu? Jak otwarty to nie ma problemu, ale jak rozszczelniony to mało kiedy pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni ma, to jest tak zaawansowana funkcja, że nawet Japończycy, nie potrafią ogarnąć w aucie za ponad 100k....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a moduly od chinczykow na domykanie "szyberdachu" nie beda dzialac na domykanie rozszczelnienia?

Zamykaja rozsuniety to moze i uchylony tez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos, kiedys pisal, ze chyba w Hiszpanii, montuja nawet moduły domykania szyb i robią to sami dealerzy. Byłbym pierwszy, który z tego skorzysta, ale jak widac u nas nikt sie do tego nie kwapi. Dodatkowo mam alarm Cobra, który teoretycznie współpracuje z modułem domykania Cobry, ale dowiadywalem sie w serwisie producenta, dla x-traila to nie podejdzie. Wiec pewnie gdyby cos takiego bylo na rynku, nawet od chinola, co działa ( montował chyba Jacko29 w QQ, bez efektu) wziąłbym od razu. A tak?? Auto niemal ogołocone z funkcji komfortu występujących w autach z prze 15 lat... Nawet nie ma głupiego czujnika w szybach, coby dziecko po włożeniu łapki, nie połamało palców lub ręki przy zamykaniu...

Powoli spisuję listę pożądanych elementów przed zakupem kolejnego nowego auta ;)

Punkt pierwszy: "konewka" i sygnalizator niskiego poziomu oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale połudzić się chociaż przez chwilę było warto :-). Z modułów do X'a natknąłem się tylko na zamykania lusterek, więc lipa

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...