Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350Z 35th Anniversary Edition


stolaar13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz przedlifta to niestety ale te lampy tak świecą, że po zmroku w słabych warunkach zastanawiasz się czy włączyłeś światła. Ja posiadam evox-r i żarniki osram cool blue. Zdjęć nie mam z przebiegu montażu a nawet gdybym miał to nie udostępniam takich rzeczy :P A soczewki Koito polecają bo mają na nich największy zysk, na aliexpress kupisz je do 350pln z przesyłką, a świecą dobre 30/40% słabiej od xenonu. Tak się prezentuje w nocy taki zestaw. Mijania / Drogowe.

153e4764aa44e.jpg8380960910bd0.jpg

Edytowane przez stolaar13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio zmieniłem żarniki na osramy i póki co moge polecic (2szt około 400zl ) ale dużo lepiej świecą od poprzedników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedlifcie niestety zmiana żarników nie pomoże za dużo, wiadomo że stare żarniki mają już najlepsze lata za sobą lecz te lampy są źle wykonane i przez to dają bardzo małą ilość światła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zmieniłem żarniki i h**a dało. Kupiłem z tego co pamiętam philipsy? 230zł chyba za sztuke - na początku wydawało mi się że świecą dobrze ale one tylko świecą lepiej niż wcześniej :P Jakoś szkoda mi wydawać kasę na poliftowe lampy bo uważam że cene mają mocno przesadzoną... Jak miałem jeszcze accorda coupe to chłopaki montowali jakieś gotowe zestawy z alledrogo bodajże za 250zł i świeciły naprawdę świetnie. Na zimowe wieczory muszę coś wymodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie miałem ten sam dylemat - kupić lampy poliftowe, które tak naprawdę nie wiadomo w jakim są stanie itp + jeszcze do tego nowe żarniki czy pomęczyć się kilka dni i zamontować soczewki, które świecą dużo lepiej nawet od poliftów, tym bardziej, że zmieniam w tym roku zetkę na coś większego a6 c7 3.0bit / f10 535d lub rs5. Zaryzykowałem i na cały komplet, łącznie z nowymi żarnikami osram, soczewkami w okazyjnej cenie, klejem do uszczelniania lamp oraz dwiema butelkami dobrego trunku w podziękowaniu dla znajomych za użyczenie dremela oraz opalarki zapłaciłem ok. 600zł zamiast 4,5tys. co dla mnie jest naprawdę chorą ceną za używane lampy.

 

Są soczewki takie jak mini h1, które można zamontować w 30min w obu lampach, tylko do tego musisz mieć reflektor, który wcześniej posiadał żarówkę h1/h7. Wtedy taki projektor montujesz w miejsce żarówki bez męczącej ciągłej zabawy w ustawianie tego w pionie jak i poziomie przed wklejeniem klosza. Niestety u nas w 350z nie ma możliwości zamontowania soczewki w ten sposób i trzeba osobiście robić pomiary oraz mocowania.

Edytowane przez stolaar13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...