Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

skrzypiący wentylator


TOM79

Rekomendowane odpowiedzi

witam,tak jak w temacie od jakiegoś miesiąca zaczął skrzypieć wentylator nawiewu w kabinie ,nie ukrywam że jest to bardzo wkur...jące(krew mnie już zalewa). gdzie znajduje się wentylator ,czy ciężko się do niego dostać ,co mogło się zepsuć . jeśli ktoś już przerabiał z was taki temat to proszę o jakieś wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,tak jak w temacie od jakiegoś miesiąca zaczął skrzypieć wentylator nawiewu w kabinie ,nie ukrywam że jest to bardzo wkur...jące(krew mnie już zalewa). gdzie znajduje się wentylator ,czy ciężko się do niego dostać ,co mogło się zepsuć . jeśli ktoś już przerabiał z was taki temat to proszę o jakieś wskazówki.

To takie popiskiwanie czy skrzypienie?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem to w dwóch innych autach. Trzeba wykręcić i przesmarowac, pomaga to na jakiś czas, ogólnie prowadzi i tak do wymiany wentylatora więc jak planujesz autem jeszcze troche jeździć to raczej od razu wymiana jeśli nie jest b drogi. Zwróć uwagę przy kupnie czy masz climatronic czy manualna klime bo prawdopodobnie beda to inne wentylatory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem tego jeszcze w Qashqai, był gdzies temat na forum. Tu rys techniczny więcej nie wiem, zaczal bym od wyciągnięcia radia i tych dwóch nawiewow środka. 315ed4e5bc155bdbb03e570ecd57cd2d.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie znajduje się wentylator żebym mógł go wykręcić?

No to trochę się napracujesz.

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/100699-silnik-dmuchawy-wentylatora/?hl=wentylator&do=findComment&comment=1068990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...