Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Demontaż 3 światła STOP. J10


yodato

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ostatnio przestał mi całkowicie świecić 3 stop (ten u góry). Czy wie ktoś może jak go wyciągnąć? Z godzinę próbowałem bez rezultatów. Dotarłem tylko do spinek po odchyleniu plastików od środka ale lampa dalej się trzyma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc opiszę jak przebiegła naprawa u mnie.

 

Wyjęcie lampy jest dość proste jak się ma odpowiednie narzędzie. Potrzebny jest kawałek plastikowej karty, coś na wzór karty bankomatowej ale troszkę z miększego plastiku. Np z dekielka z farby do ścian itp.

 

Wciskamy ją od zewnątrz samochodu, pomiędzy karoserię a lampę w 4 miejsca gdzie są spinki. Tak jak na zdjęciu. U góry jest łatwiej, na dolę troszkę ciężej.

 

 

U mnie problemem nie była lampa a przerwany kabelek z masy. Po ściągnięciu lewej gumy z wiązkami wystarczyło polutować go i wszystko gra. Przerwany przewód widoczny na zdjęciu.

 

 

post-106101-0-50989100-1497894020_thumb.jpg

post-106101-0-37054700-1497894059_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam , podepnę się do tematu z podobnym pytaniem a mianowicie czy trzecie światło stop z QQ bedzie pasowało do QQ+2 . Pytam ponieważ numery kat.są inne zaczepy (blaszki) różnią się troszkę natomiast wymiar taki sam ?? Dzięki z góry za odp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...