Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Padnięte zegary <<<<<<!!!!!


domelboss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem w dniu wczorajszym byłem w trasie w czasie jazdy padły mi zegary ale wszystkie tak ze wygląda to teraz ze po zapalaniu auta cały panel zegarów zachowuje się jagby nie było w stacyjce kluczyków wszystkie wskażniki na dole tak ze kierunkowskazy i wszystkie żaróweczki tez nie świecą i nie widać wskażnika kilometrów i dziennego przebiegu wszyskie bezpieczniki sprawdzone są dobre i te w kabinie i te pod maska proszę o POMOC bo dużo jeżdżę i bez wskazań trudno jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręć zegary, odepnij kostki i posprawdzaj czy dochodzi napięcie, może ktoś ma schemat elektryczny to było by wiadomo na których pinach powinny być, ale zawsze możesz zacząć od sprawdzenia czy w ogóle jakieś napięcie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić czy jest napięcie. Jeśli jest to znaczy że musisz kupić nowy licznik..To niedroga operacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie temat zamykam bo wszystko jest już ok samochodzik był u elektryka czynność trwała 15 minut i po problemie popsikane wtyczki i gniazda liczników specjalnym preparatem na styki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...