Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Panek sterowania szybami (i centralnym zamkiem)


Fidel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów.

Kilka dni temu przestał działać mi PANEL STEROWANIA SZYBAMI I CENTRALNYM ZAMKIEM.

W ogóle nie mogę ani zamykać ani otwierać szyb.

Panel ten zlokalizowany jest w drzwiach kierowcy.

Odkręciłem 2 wkręty trzymające uchwyt od drzwi, ale panel nadal nie chce wyjść. Przesuwa się tylko trochę do przodu (jakby na sprężynie) i wraca. Użyłem trochę siły, ale nie chcę czegoś urwać.

Początkowo nie kontaktowała tylko szyba pasażera, a po 2 dniach cały panel przestał działać.

Czy ktoś wie, jak dojść do tego panelu?

Może trzeba rozebrać tapicerkę (widzę jakby 2 kołki z przodu drzwi trzymające całe drzwi).

Gorąco (bo szyby się nie otwierają) proszę o pomoc.

Auto Terrano II 2004.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij całą tapicerkę drzwi i będziesz miał łatwy dostęp do wszystkiego. Przy zdejmowaniu uważaj na zatrzaski wchodzące w drzwi  żeby ich nie oderwać od płyty tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij całą tapicerkę drzwi i będziesz miał łatwy dostęp do wszystkiego. Przy zdejmowaniu uważaj na zatrzaski wchodzące w drzwi  żeby ich nie oderwać od płyty tapicerki

Dziękuję za podpowiedź. W międzyczasie udało mi się podważyć i wyciągnąć tylko sam panel. Poluzowana była tylko kostka. Usterka usunięta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...