Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozrząd Qashqai 1.5 dci


kubajos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar zakupić taki zestaw rozrządu do swojego QQ http://allegro.pl/ina-rozrzad-pompa-nissan-qashqai-kubistar-1-5dci-i6673349643.html?snapshot=MjAxNy0wNy0wNVQxNzoyNzoxOS42NzFaO2J1eWVyO2I4NTdkMjQxMjY2ZjA0ZjA4YmQwMDY2NjVlMTU4OWNhY2QxYTU1M2U4YjIzNDY0MzExMTdmZDNmZGFkMTBjZTk%3D

 

Co tym sądzicie i czy ktoś z was wymieniał samemu na co zwrócić szczególną uwagę jakieś triki bo zamierzam robić to Sam z góry dzięki za każde info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar zakupić taki zestaw rozrządu do swojego QQ http://allegro.pl/ina-rozrzad-pompa-nissan-qashqai-kubistar-1-5dci-i6673349643.html?snapshot=MjAxNy0wNy0wNVQxNzoyNzoxOS42NzFaO2J1eWVyO2I4NTdkMjQxMjY2ZjA0ZjA4YmQwMDY2NjVlMTU4OWNhY2QxYTU1M2U4YjIzNDY0MzExMTdmZDNmZGFkMTBjZTk%3D

 

Co tym sądzicie i czy ktoś z was wymieniał samemu na co zwrócić szczególną uwagę jakieś triki bo zamierzam robić to Sam z góry dzięki za każde info.

Nie oszczędzaj na rozrzadzie, to się mści.. Osobiście wiele rzeczy robię sam w aucie ale wole aby za rozrząd wziął odpowiedzialność (zakup i montaż) warsztat

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszczędzaj na rozrzadzie, to się mści.. Osobiście wiele rzeczy robię sam w aucie ale wole aby za rozrząd wziął odpowiedzialność (zakup i montaż) warsztat

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Rozumiem ale myślę że sobie poradzę  :nissan2:  :dribble:  :showoff:  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie zmieniałem rozrząd, cały zestaw z pompą wody od SKF !, ta pompa DOLZ ? mnie martwi !. Niestety w kwestii wymiany nic nie doradzę,rozrząd wymieniał mechanik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już opanowane wczoraj wymieniłem rozrząd wraz z pompą wody i wszystko poszło OK. Nie ma większych problemów tylko miejsca trochę mało ale bez problemu da radę to zrobić samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...