Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

srico

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pickupa D22 (022) i jest problem tym, że w czasie jazdy błędnie pokazuje obroty i oszukuje na szybkości.

Co trzeba wymienić, kupić, by ww. usterki usunąć.

Problemem może być część ukazana na foto? Jeżeli tak to jak czy to jest część skrzyni biegów? Jak pozbyć się problemu?

Będę wdzięczny za pomoc.

Rico

post-106709-0-63273500-1500366852_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z prędkościomierzem to rozumiem ale co to ma wspólnego z obrotami silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z prędkościomierzem to rozumiem ale co to ma wspólnego z obrotami silnika?

Faktycznie, wkradł się błąd :( miałem na myśli, że licznik, kilometry są źle wskazywane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Terrano i innych pokrewnych występują 2 lub 3 rozmiary zębatek

Wymienia się je przy zmianie rozmiaru kół / opon (... ale bawią się w to chyba tylko Niemcy :D )

Przekłamanie rzędu 10-15 km/h nie jest żadnym problemem w porównaniu do męczarni przy odkręcaniu ustrojstwa od skrzyni :(

Niby tylko niewinna 10-ka, ale ucho mizerne i pęka

Doradzałbym odpuszczenie sobie problemu ale skoro odkręciłeś to wymień na prawidłową

Mam 3 skrzynie i o ile pamiętam to w jednej zębatka na lince jest biała a na innej różowa i oczywiście różnią się rozmiarami

Niestety foty przepadły :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Terrano i innych pokrewnych występują 2 lub 3 rozmiary zębatek

Wymienia się je przy zmianie rozmiaru kół / opon (... ale bawią się w to chyba tylko Niemcy :D )

Przekłamanie rzędu 10-15 km/h nie jest żadnym problemem w porównaniu do męczarni przy odkręcaniu ustrojstwa od skrzyni :(

Niby tylko niewinna 10-ka, ale ucho mizerne i pęka

Doradzałbym odpuszczenie sobie problemu ale skoro odkręciłeś to wymień na prawidłową

Mam 3 skrzynie i o ile pamiętam to w jednej zębatka na lince jest biała a na innej różowa i oczywiście różnią się rozmiarami

Niestety foty przepadły :(

Tu nie idzie o różnice 15 km/h a o całe lata świetlne :)

dzieki za info

Czy faktycznie wystarczy wymienić to ustrojstwo?

I czy nie trzeba rozbierać 1/2 auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...