Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Trzęsie samochodem po włączeniu klimatyzacji


areks343

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak ktoś ma jakiś pomysł proszę o pomoc
Po wymianie poduszki przedniej silnika  na biegu jałowym trzęsie samochodem jak włączam klimatyzację.  Jak jest wyłączona to chodzi cichutko nic nie buja .  Dodam że miałem zajechaną całkowicie poduszkę . Zastanawiam się czy to może być wymieniona wadliwa czy może przez to że tamtą miałem całkowicie zmasakrowaną nie przenosiły się drgania.  Obroty stoją idealnie nic nie podskakują niezależnie czy klima jest włączona czy nie. Wiem że przy włączonej klimie jest większe obciążenie ale trzęsienie auta jest zdecydowanie ponad normę , wyczuwalnie na kierownicy i całym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba skontrolować pozostałe poduszki całego układu napędowego. Jak poleciała jedna, to inne mogły też oberwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam koło pasowe wału, a dokładnie gumowy tłumik w nim. Jak dostaje obciążenia sprężarką to może wszystko latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem tę nową poduszkę silnika na używaną oryginał i jest ok. Tak więc zamiennik był zbyt sztywny i bujało autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...