Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spinki i gniazda poszerzenia nadkola


dario33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zamontować poliftowe poszerzenia nadkola w Terranie 2 95r. Są one szersze i wyższe od przedliftowych przez co, poza śrubami od dołu mają one spinki mocujące i w oryginalnym błotniku wchodzą w gniazda. Gniazda te mają jednak kształt owalny (widoczne na zdjęciu)  i jest problem żeby to nawiercić w błotniku. Jest jednak jeden okrągły i właśnie okrągłym (jeden środkowy na zdjęciu) nie byłoby problemu ale nie mogę nigdzie pasujących okrągłych znaleźć. Komplet spinek mam, brakuje mi gniazd. Idealnie byłoby znaleźć takie właśnie okrągłe, wiecie może czy idzie je gdzieś dostać?

 

b830871205308c21gen.jpg

d9e89cad8ff73cc5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5szt (w takich sprzedają opakowaniach) kosztuje jakieś 15-20zł


znajdziesz w hurtowniach motoryzacyjnych pod indeksem RXC 60431 producent chyba nazywa się ROMIX czy jakoś podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co my byśmy Wężu bez ciebie zrobili.  

Na wkrety i poszło , ewentualnie trytki. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, słyszłeś?

U Ciebie też brakuje tych spinek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanie - macie jakiś patent na przyklejenie tylnej poliftowej blendy do klapy przed liftem? Oczywiście nie ma dziur na spinki a w oryginale są chyba nawet w szybie o ile się nie mylę. Czym to przykleić bo widzę, że plastik odstaje od blachy przylega jedynie na brzegach a to za mała powierzchnia by trzymało.

d049cf42e456ab8dgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jeszcze pytanie - macie jakiś patent na przyklejenie tylnej poliftowej blendy do klapy przed liftem? Oczywiście nie ma dziur na spinki a w oryginale są chyba nawet w szybie o ile się nie mylę. Czym to przykleić bo widzę, że plastik odstaje od blachy przylega jedynie na brzegach a to za mała powierzchnia by trzymało.

d049cf42e456ab8dgen.jpg

Z tego co mi się wydaje to stara klapa ma inną szybę i ta nakładka nie będzie pasować. A co do plastikowych gniazd to okrągłych chyba nie da się dostać. Przerabiałem ten temat. Romix robi tylko te owalne. A owalne otwory wypiłujesz sobie pilnikiem. Najlepiej kup sobie nowy pilnik do ostrzenia łańcucha piły łańcuchowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...