Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tryb świateł AUTO


klapek

Rekomendowane odpowiedzi

W moim Path'u (xenon), jest tryb świateł auto.

Wiadomo, robi się ciemno to automatycznie się załączają, trochę szkoda tych żarników na dzienną jazdę i myślę o DRL LED.

Jak pogodzić tryb AUTO z dodatkowymi dziennymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dołożył zwykły przekaźnik do świateł 5pin - jeżeli światła są zapalone (tryb auto zadziała) to wyłącza led i odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma z tym problemu. Sterowanie światłami podłącz do kostki świateł i wszystko będzie działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRL podłącz ich sterowanie pod postojówki,(plus po zapłonie) gdy automat załączy drogowe wtedy zgasną ledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Światła jeszcze nie kupione, ale coś się dzieje.

Dziś wjechała nowa guma przegubu wewnętrznego, nowe klocki hamulcowe oraz zlikwidowane zapieczenie sworzni pływających na zaciskach.

Wymieniłem też olej w przednim moście. Miałem zrobić ewentualną dolewkę, ale ciekawość skłoniła mnie do obejrzenia magnesu na korku spustowym.

Lekki jeżyk, ale opiłków nie ma - mam nadzieję że olej nigdy nie zmieniany i stąd ten syf. Zrobię 1-2 tyś km i sprawdzę ponownie...

Jutro wymiana oleju w silniku. Czekają dwie 4-ro litrowe banieczki Motula 8100 X-Clean 5W30 + oczywiście filtr.

Wymiana oleju w AT, zaplanowana na wrzesień.

 

Powoli do przodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...