Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Terrano II sika na nogi


Robert_GTC4x4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przy skręcie lewo, prawo wycieka spora ilość wody na nogi pasażera, poczytałem na forum i widziałem że Waszą sprawdzoną metodą  jest odkręcenie klapy metalowej od strony pasażera wyczyszczenie,udrożnienie kanałów, uszczelnienia w/w klapy,dekla zwał jak zwał i po sprawie. Mianowicie zrobiłem tak jak pisaliście, ale komora była czysta, zero piachu,błota, innego brudu, gałęzi, igieł czy liści. Nakleiłem nową uszczelkę (stara była w bdb stanie) dodatkowo uszczelniłem ją tawotem, i dalej cieknie. Moje pytanie gdzie ta woda może siedzieć wydaje mi się że cieknie woda która prędzej się zebrała, muszę coś przepchać? jakieś przewody od klimy czy jak ? cieknie z za plastików pod schowkiem, filtr kabinowy mokry jak gąbka, macie jakiś pomysł ?

Edytowane przez Robert_GTC4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klima jest sprawna, sprawna, przepychałem już bo faktycznie przewody były zatkane, ale po zabiegu sprawdzałem, wycieka na zew. 


Klima jest? Pewnie odpływ wody z klimy pod auto zatkany.

Miałeś rację, odpływ w plastiku pod chłodnicą zatkany, ten maleńki otworek był tak zasyfiony że mi się woda przelewała, filrt aż mokry.  Szkoda że zajrzałem tam na sam koniec, bo chyba udrożniłem i uszczelniłem wszystko w tym aucie o czym pisaliście na forum, łącznie z metalową klapką pod plastikiem szyby od strony pasażera, ale bynajmniej będę miał spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozkręcasz wszystko jak do wymiany filtra kabinowego, najgorzej zdjąć wszystkie klipsy z dolnej części chłodnicy, a jeszcze gorzej wpiąć je po wszystkim bardzo mało miejsca podrapane łapy ale jakoś się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...