Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

1.6 nie pali po dolaniu słabszego paliwa


LukkoGracz

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Mam problem i ktoś może bedzie w stanie mi pomóc, a mianowicie do swojego Notesa dolałem słabej jakości paliwa (myśle że stało w piewnicy jakieś dwa lata) miałem 1/4 baku dobrego i dolałem 20l tego świństwa :wacko: Przejechałem ok.100 km po trasie ledwo dojeżdżając do celu (szarpanie, prychanie, biały dym). Rano następnego dnia nie chciało mi auto zapalić tzn. krecic krecilo cos tam załapywał, ale nie wchodzil na obroty i gasł :blink: Poszedłem na stacje kupiłem 10l 98 i jakis uszlachetniacz i tez nic, klops normalnie. O co może biegać? Napomknę jeszcze że pozniej odkreciłem tylną kanapę w celu dostania sie do pompy, zdjąłem przewód paliwowy, podłożyłem buteleczke to siknęło zdrowo. Jestem w kropce, chyba trzeba bedzie dzwonic po jakiegoś mądrego z komputerkiem? Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mogłeś też kata załatwić ... jak się fakcje oddzieliły w paliwie w trakcie składowania to część nie spalona poszła w wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mój błąd, w weekend umówiona laweta i podróż do mechanika:( uraczylem biednego Notesa:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że Notes wróci do pełni sprawności.  HR16 to fajny silnik... jeden z ostatnich bezawaryjnych praktycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...