Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.114] Tylne zaciski


Quaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem w planach regenerację tylnych zacisków w mojej Primerze 99 Lift, bo ręczny przestał łapać i tylne lewe koło zaczęło się lekko grzać, ale mechanik mi krzyknął za regenerację jednego zacisku bagatela 300zł...

I teraz się zastanawiam, czy nie lepiej kupić po prostu nowy zacisk? Znalazłem na alledrogo zamienniki http://allegro.pl/nissan-primera-p11-96-01-zacisk-tylny-tyl-prawy-i5921455980.html ,pytanie tylko czy taki zamiennik nie wysypie się po roku lub dwóch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie zregeneruj  te co masz koszt za oba wyniesie w okolicach 50 zł . Ja dwa razy regenerowałem w  dwóch rożnych primierach i wszystko ok. 

Poszukaj na forum był poradnik jak to zrobic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A wiecie moze jak tłoczki w tylnych zaciskach są mocno skorodowane brak uszczelek gumowych to czy moze byc tak ze w środku też sa wżery i nie da sie zastosować zestawu naprawczego Nissan N15 tłoczki praktycznie stoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz się bawić w samodzielną regenerację to zamów sobie na alledrogo regenerowane zaciski. Koszt jednego to 150 zł + przesyłka + 150 zł kaucja która jest zwracana po odesłaniu starego zacisku. Ja sobie zamówiłem i jestem bardzo zadowolony. Działa jak nowy a sprzedający szybciutko zwrócił mi pieniążki.... Ja jestem zdania że lepiej zregenerować stary ale oryginalny zacisk niż bawić się w zamienniki niewiadomej jakości. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam Koledzy, rownież chcialbym zregenerowac zaciski tył do primerki. Przeszukalem forum ale niestety linki które były wrzucane do tego tematu juz nie działają w sumie nie ma co sie dziwić po 8 latach od utworzenia wątku. Jeśli ktoś z Was dysponuje instrukcją proszę o kontakt informacje na prywat bądz instrukcje na mail. Pozdrawiam

I z góry dziekuje wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.09.2018 o 18:59, rrodrigezz napisał:

Witam Koledzy, rownież chcialbym zregenerowac zaciski tył do primerki. Przeszukalem forum ale niestety linki które były wrzucane do tego tematu juz nie działają w sumie nie ma co sie dziwić po 8 latach od utworzenia wątku. Jeśli ktoś z Was dysponuje instrukcją proszę o kontakt informacje na prywat bądz instrukcje na mail. Pozdrawiam

I z góry dziekuje wszystkim.

Może przeoczyłeś, ale to jest pierwszy temat jaki się wyświetla po wejściu w ten dział:

P.S. Sorki, nie zauważyłem, że zniknęła instrukcja :(
Musze poszukać, bo chyba kiedyś ją pobierałem - jak znajdę dam znać ;)

Jest tutaj:

https://drive.google.com/file/d/0B-kSbQGG9WwJYTIxYjU5ZDQtYTBhNS00MzhhLTgyN2ItM2U4MzcxNjc0OTI5/view?hl=en&authkey=CJ7Sh4UH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c@rlos. Wielkie dzieki za instrukcje pobrałem działa teraz czeka mnie reanimacja tylnych hamulcy w mojej primerce . Dzieki takim ludziom życie jest prostrze. Pozdro i dziekuweczka jeszcze raz:jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...