Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Skyline R34 GT


RoKoji
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od kilkunastu dni jestem szczęśliwym posiadaczem R34. Fabrykę opuścił w listopadzie 1998 roku. Pod maską RB 25 DE NEO,manualna skrzynia biegów. Ma kilka rzeczy do zrobienia (przytarcia na zderzakach, ekran od TV/Navi nie wysuwa się).

post-107215-0-94618800-1503088623_thumb.jpg

post-107215-0-44502700-1503088635_thumb.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękne cacko :)

Witaj na forum :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzynek :)

Hmm, żeby choć jeszcze jeden dołączył to można by o dziale modelowym pomyśleć ;)

Przyłączam się do gratulacji, pozdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej zdjęć, muszę w końcu zrobić jakieś porządne. Pomijając felgi i wydech auto w stanie fabrycznym i zapewne tak pozostanie.

post-107215-0-05096400-1503128011_thumb.jpg

post-107215-0-43648700-1503128045_thumb.jpg

post-107215-0-81017600-1503128069_thumb.jpg

post-107215-0-90821000-1503128101_thumb.jpg

post-107215-0-82782200-1503128121_thumb.jpg

post-107215-0-82422800-1503128159_thumb.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnuj go, bo takie auta są już na wymarciu. Gdybym miał miejsce w garażu też wstawiłbym takiego. Już jest królem szos a co dopiero za 15-20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klubowym kalendarzu fajnie by wyglądał, śmiało :)

(mój głos masz już teraz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie już zbiera lajki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację i pozazdrościć tego cacka, chociaż ja maże o RB26DETT:) Sam sprowadzałeś ?

 

Też marze, ale GTR R34 to koszta 200k+, a będzie jeszcze drożej. Nie sprowadzałem sam, koło Katowic jest fajna osoba (nie wiem czy mogę robić tu reklamę ;) ), która ogarnia te tematy. Starczy powiedzieć, że odebrałem auto już zarejestrowane więc odpadło męczenie się z przeróbkami i latanie po urzędach, ani też nie ukrywał co jest nie tak z autem. Karteczkę z aukcji w Japonii też mam, zna ktoś kogoś kto zna japoński w piśmie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to pewnie by potrwało chwilę, ale znalazło by się w niższej granicy niż 200k+, tylko to wymaga czasu i odświeżania aukcji na prawdę bardzo często - ostatnio poszła fajna sztuka i to za sporo mniej :] Dlatego gtr powoli juz przestaje byc w moim zasiegu bo same jego modyfikacje to pokażna sumka:] Mam nadzieję że pojawisz się na japfeście w 2018 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to pewnie by potrwało chwilę, ale znalazło by się w niższej granicy niż 200k+, tylko to wymaga czasu i odświeżania aukcji na prawdę bardzo często - ostatnio poszła fajna sztuka i to za sporo mniej :] Dlatego gtr powoli juz przestaje byc w moim zasiegu bo same jego modyfikacje to pokażna sumka:] Mam nadzieję że pojawisz się na japfeście w 2018 :)

Inaczej ujmę, w dobrym stanie GTR to koszt ponad 200k. Można kupić pseudo GTR (czyli GTT z bodykitem od GTR) za około połowę tej ceny. A wyjątkowo rzadkie sztuki to osiągają wartości dobijające do miliona. Był teraz taki w UK - V-Spec II Nur i to jeszcze przerobiony w Omori do R1

 

Co do japfestu - jeśli uda mi się do tego czasu ogarnąć wszelkie niedoróbki to jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym bo śledziłem przez chwilę aukcję z R34, nismo siegały astronomiczne ceny. Ale wracając do tematu Twojej piekności powodzenia w modyfikacjach i dbaj o sztukę:) I może zobaczymy się na japfeście. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym bo śledziłem przez chwilę aukcję z R34, nismo siegały astronomiczne ceny. Ale wracając do tematu Twojej piekności powodzenia w modyfikacjach i dbaj o sztukę :) I może zobaczymy się na japfeście. Powodzenia

Prawdę mówiąc nie planuje modyfikacji. Chce utrzymać auto w jak najbardziej oryginalnym stanie, aczkolwiek po głowie chodzą mi felgi nismo lmgt4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymaj! Pakowanie kasy w mody jest krótkowzroczne. Moim zdaniem pozostanie przy serii jest wyzwaniem i okazaniem szacunku dla stali z tamtych czasów.

Mody są dobre, pod warunkiem, że planujesz non stop podążać za modą i liczysz się z tym, że zawsze znajdzie się ktoś szybszy i bardziej "błyszczący" od Ciebie. Teraz byle TDI potrafi objechać stal z tamtych czasów, pytanie tylko, w jakim stylu? Z respiratorem i dymem z tyłka? Ma być stylowo i oldschoolowo.

Ja szukałem dla siebie Mustanga Fastbacka z 67'. Widziałem wiele i wiele mogłem kupić. Te które najbardziej mi się jednak podobały, były nietknięte ręką domorosłych tunerów, miały jednak najwyższą cenę. Właśnie ze względu na cenę odpuściłem. W przypadku tych z modami nie chciałem czyjegoś wyobrażenia o tym aucie w jego własnym wykonaniu. Seria to seria.

 

Bardzo dużo czasu i kasy wpompowałem kiedyś w MR2 SW20. Celem był oryginał z lekkimi smaczkami. Prawie 10 lat temu przyszło mi się z bólem serca (za dobre pieniądze) z nim rozstać, jak słyszę o jego teraźniejszych modach, nie chciałbym go spowrotem, mimo faktu, że byłoby mnie na niego parę razy stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego chce zostawić możliwie oryginalnego, szczególnie, że w tej konfiguracji powstało tylko sześć sztuk (posiłkuje się danymi z gtr-registry). Jest też bezwypadkowy z wciąż oryginalnym lakierem. Po prostu nie miałbym serca bawić się z nim w mody wizualne. Wiadomo, że dziś 200KM to z 1,4 wyciągną, ale nie kupiliśmy tego auta do ścigania się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...