Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

radio gps juke


Yonex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Wymyśliłem sobie radio z gps w miejsce fabrycznego. Padło na gms 6707 - wszystko ok, ze sterowaniem z kierownicy włącznie, ale.... Jak pan w sklepie przyłożył dedykowaną ramkę to się załamałem - z lewej i prawej strony radia przerwa że można włożyć dwie zapałki. Sprzedawca mówi, że tak jest we wszystkich uniwersalnych radiach i oni to montują prosto żeby była jednakowa szpara z dwóch stron, a innych ramek nie mają. Wyglądało to na tyle źle że zrezygnowałem z zakupu. Ma ktoś sugestie czy można z tym sobie jakoś poradzić. Radio dedykowane odpada, bo mam juka z 2011 a dedykowane są dla 2015 wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie ramki zdjęcie z Qq ale otwór chyba taki sam.

To chyba taka ramka https://sklephadron.pl/ramki-radiowe/3131-ramka-radia-do-nissan-qashqai-2007-2013.html

post-75123-0-16460900-1380186001.jpg

 

właśnie o coś takiego mi chodzi - a to zdjęcie z juka to skąd. Dzięki MisilYE - namierzyłem te ramki do juka w jakimś sklepie w Łodzi i zamawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie z neta.A radio jeśli można wiedzieć czemu te ?Ja teraz zastanawiałbym się nad 6323

6323 nie ma cd - a to dla mnie podstawa. tak przy okazji to dużo zachodu z podłączeniem sterowania z kierownicy? zamówiłem moduł i podobno wystarczy wpiąć kostkę i zaprogramować. pozdrawiam.

interfejs-adapter-do-sterowania-z-kierow

Edytowane przez Yonex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Qaśce podpinałem bez modułu.programowanie przycisków z  radia.,Prosta sprawa 

kablami dostarczonymi z radiem czy jakieś przejściówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko zamontowane. Okazuje się że dedykowana ramka po skręceniu wszystkiego do kupy prezentuje się bardzo dobrze. Sterowanie z kierownicy też działa bez problemu, nawet możemy sobie wybrać funkcje których nie ma w fabrycznym radiu. podłączenie banalnie proste - za pomocą modułu. Zestaw gra przyzwoicie, co do nawigacji to nie wiem bo nie mogę aktywować klucza z zakupionego navitela i wgrać mapy na kartę. W poniedziałek dzwonię na infolinię i mam nadzieję, że będzie ok.

Edytowane przez Yonex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...