Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] 2.0Pb/Lpg. Błąd p0171


prypec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z błędem p0171 (mieszanka b1 za uboga) 
po skasowaniu błędu wywala ponownie po kilkunastu kilometrach. przepływomierz czyściłem juz kilkadziesiat razy ponieważ po jakims czasie wydaje mi sie ze traci moc nieraz jest tak ze potrafi stracić na chwile moc przy wciśnietym gazie na max, zawsze po czyszczeniu auto ma dużo więcej mocy i nie występuje przerywanie potem spada. i własnie od niedawna zaczął wywalać p0171 dodam ze auto jest z gazem. Denerwuje mi oko ten check. dodam ze rano na zimnym silniku na ssaniu auto ma tak jak by się zalewało wciskam gaz auto nie przyspiesza muli i dopiero jedzie. Od czego zacząć sonda, przepływomierz ? dodam ze kupiłem używany przepływomierz ale był gorzej brudny jak mój i auto chodziło jeszcze gorzej. podejrzewam przepływke była sporo razy czyszczona nawet malutkim pędzelkiem. chce się upewnić czy to na pewno przepływomierz. dodam że mam dostęp do komputera i mogę sprawdzić niektóre parametry. 
primera p11 lift sr20de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcenia butli z gazem

zobaczyć czy na samej benzie wyskakuje błąd ?

Dodam tez ze na wolnych obrotach co jakis czas obroty spadna mniej wiecej do 300.

Jakies pomysly ?

Jakies pomysly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...