Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zewnętrzne plastiki


Robert_GTC4x4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:nissan2: Ktoś kiedyś malował plastiki zewnętrzne ? chcę pomalować na czarny mat elementy zaznaczone na zdjęciu, zwyczjnie wypłowiały od słońca, myślałem że zmatuje odtłuszczę i pomaluje tak zwyczajnie, podobno okazuje się że farba będzie z tego złaziła że ten plastik nie nadaje się do malowania (lakiernik mi tak powiedział) jakoś nie chce mi się w to wierzyć, macie jakieś doświadczenia ? Ktoś może kombinował z tym ?  :nissan2:

post-105523-0-35642800-1504035437_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie listwy plastikowe na dole + tylna blenda i obramówki świateł stopu mam zrobione raptorem.

Trzyma ładnie już z pół roku - krzaki, błoto, wąwozy, czy karczer nie zrobiły im krzywdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup podklad do plastiku. pokryj tym podkladem a potem juz mozesz wszystko z tym robic kazda powloka bedzie trzymac, a lakiernikowi powiedz zeby zaczal uprawiać rzodkiewke bo na lakierce sie nie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to czarny plastik nielakierowany to proponuje odpalić opalarkę i go delikatnie potraktować - czyni to cuda i być może odechce Ci się malowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opalarka hmmmm ciekawy pomysł, ale na ramki  tylnych lamp mega wypłowiałych też opalarką ? :D 

Enzo apropo oleju, trochę się bawiłem swojego czasu w kosmetykę samochodową i polecam Ci Vinyl firmy cartec za***ista rzecz do plastików uszczelek, jest przeźroczysty jak woda, odprowadza wodę na oponach trzyma się dobre 2 tyg nawet po deszczach :) idealny do zew. plastików.

A co do malowania to wyczytałem że sam podkład do plastików nie wystarczy trzeba jeszcze na to dać podkład pod farbę i wtedy można malować na różowo ;D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz na plastiki zewnętrzne zastosować Meguiars Ultimate Black - obejrzyj jakiś film na youtube o tym i ja tylko mogę potwierdzić jego działanie, tani nie jest ale niebo a ziemia do preparatów za 10-15zł plaków czy k2, mogę w weekend wstawić zdjęcie jakbyś chciał

Edytowane przez dario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opalarka hmmmm ciekawy pomysł, ale na ramki  tylnych lamp mega wypłowiałych też opalarką ? :D

Wszystkie plastiki możesz tylko uważaj abyś nie przegrzał lakieru - poprawiałem kiedyś wszystkie plastiki w jakimś moim dostawczaku - efekt naprawdę niezły i przy tym darmowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...