Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Emulator Zmieniarki Mp3 aliexpres


CichyBob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu na ali kupiłem emulator zmieniarki do nissana. Podłączyłem kabel pod jedyne wolne wejście z tyłu radia i nie działa.

Kombinowałem z formatem kart, nazewnictwem folderów ale i tak lipa. W ogóle nie czyta mi tej zmieniarki.

Fakt, że fabryczne radio od kupna jest popsute tzn. Nie czyta płyty, coś tam mieli i nie chce wyrzucić płyty i pokazuje error.

Widzieliście gdzieś coś co może pomóc? Bo się zastanawiam czy utopilem kasę.

W necie jest dużo poradników ale w żadnym nie ma jakiejś mowy co się mogło spaprać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej o emulatorze i o radiu .Piszesz o podłączeniu do radia ,a o zasilaniu emulatora nic.Daj jakiś link do tego sprzętu  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOXINGYE,USB SD AUX Car Mp3 music Adapter CD Changer For Nissan Teana (Asia version) 2003-2008 (fits Select OEM Radios) http://www.wish.com/c/586bb3f0c82f956293682437

Z aplikacji, mam nadzieję, że link zadziała. Fakt, że są 2 osobne kable czerwony acc i żółty bat i nie wiem czy to trzeba podłączyć i za bardzo gdzie, w jakichś tam instrukcjach nie ma o tym żadnej wzmianki.

A radio cy460

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kabelki to jest zasilanie  ,dlatego nie gra.


wskazówka

1. Fits OEM radia przez BOSE/Clarion/Panasonic

2. Nie działa z Nissan/Infiniti modele z wbudowanym 6-disc Zmieniarki CD, ponieważ są one bez aktywowane zmieniarki CD port aby dopasować Yatour

3. Wymagane do podłączenia ACC i 12 V przewód elektryczny do odpowiedniej pozycji z samochodu.

4.Nissan Y kabel (YT-NSY)jest opcjonalne, gdy oryginalna Zmieniarka CD port jest zajęte przez NAV, AUX urządzenia, KOT/SAT.

5. Nie Jest zgodne z North American Nissan/Infiniti modele z wyjątkiem 2003-2008 Nissan Murano


wskazówka z ali dołączona do emulatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a teraz czy ktoś może mi to wytłumaczyć łopatologicznie gdzie te kabelki podłączyć aby hulało? W tych sprawach jestem niestety cienki bolek, a boje się coś spartolić.

Myslalem, że to prostsze, xxi wiek, wsadzasz i działa a tu nic nie jest proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zatrzymaj sobie na 4,31m ten filmik mała wtyczka kabelki żółty i czerwony .Przed podłączeniem do tych kabelków trzeba sprawdzić miernikiem czy to są poszukiwane kable 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czerwony acc to +12 po stacyjce. Podlączasz go pod różowy przewód pin nr 2 w radiu (na wszelki wypadek sprawdz czy u ciebie też pojawia się na tym przewodzie +12 po przekreceniu stacyjki) żółty to +12 stałe i podłączasz je pod 3 lub 4 pin w radiu (nie pamiętam jakiego koloru są przewody)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...