Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

350z drzwi pasażera nie reagują na pilota


MaBlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

W mojej zecie mam problem z zamykaniem i otwieraniem drzwi pasażera z pilota, po prostu nie reagują. Odkąd ją kupiłem raz działały, później nie, później znowu tak. Kilka razy tak sie to powtarzało aż w końcu mogę je zamykać i otwierać tylko ze środka co jest trochę upierdliwe bo nie jeżdżę sam. Jak naciskam ten przycisk w drzwiach kierowcy co zamyka i otwiera jedne i drugie drzwi to reagują tylko kierowcy i znów muszę fizycznie wcisnąć zamknięcie na drzwiach pasażera.

 

Czy ma ktoś pomysł zanim udam się do mechanika, co może być przyczyną i jak spróbować ją samemu wyeliminować? Zdjąłem pokrywę drzwi, coś tam poruszałem i podociskałem ale nic to nie dało :P

 

'04 EU

Edytowane przez MaBlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem z drzwiami pasażera jest taki, że z pilota muszę otwierać je na 2x, czyli jedno kliknięcie pilotem otworzy drzwi kierowcy i kolejne drugie drzwi pasażera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

W mojej zecie mam problem z zamykaniem i otwieraniem drzwi pasażera z pilota, po prostu nie reagują. Odkąd ją kupiłem raz działały, później nie, później znowu tak. Kilka razy tak sie to powtarzało aż w końcu mogę je zamykać i otwierać tylko ze środka co jest trochę upierdliwe bo nie jeżdżę sam. Jak naciskam ten przycisk w drzwiach kierowcy co zamyka i otwiera jedne i drugie drzwi to reagują tylko kierowcy i znów muszę fizycznie wcisnąć zamknięcie na drzwiach pasażera.

 

Czy ma ktoś pomysł zanim udam się do mechanika, co może być przyczyną i jak spróbować ją samemu wyeliminować? Zdjąłem pokrywę drzwi, coś tam poruszałem i podociskałem ale nic to nie dało :P

 

'04 EU

Moze ktorys kabelek sie przerwal i raz styka raz nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może najlepiej pojechać do elektryka samochodowego    

zacząć od sprawdzenia przewodów  na przejściu drzwi nadwozie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to przestawić na jedno kliknięcie?

Przytrzymaj oba przyciski na pilocie przez 5 sekund.

 

Edycja:

Moja wina, nie doczytałem wątku, ten trik akurat zmienia coś innego.

Edytowane przez dawxxx666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...