Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ORYGINALNE DYWANIKI n16 2002


Lukasz198532

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje oryginalnych dywaników a w sumie to dywanik kierowcy może ktoś ma na zbyciu lub wie gdzie można kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto ma 17-11 lat, oryginały tylko w ASO za astronomiczną kwotę, jak wszystko w tym droższym Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje oryginalnych dywaników a w sumie to dywanik kierowcy może ktoś ma na zbyciu lub wie gdzie można kupić.

Niestety akcesoria do Almery przestali produkować w ASO są już niedostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Petex robi dywaniki oryginalne, ale chyba nie szły do Nissanów.

Za to mają idealnie spasowane zamienniki:

 

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-nissan-almera-n16-00-06r-petex-i6920550173.html#thumb/2

 

Ja parę lat temu kupiłem, pasują idealnie, nie wiem czy jak oryginały, bo nigdy w Almerze takich nie miałem.

Niestety dość szybko zrobiła się dziura w dywaniku kierowcy, ale to pewnie dlatego że to auto żony...  :rolleyes2:

Samego dywanika kierowcy raczej nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam dywaniki Petex. Pasują idealnie nie śmierdzą, dosyć płytkie więc wodę słabo zimą trzymaja. Dziura po 2 latach, ja głównie jeżdżę. Kupiłbym 2 raz i zamieniał na lato na materiałowe. Pewnie wytrzymałyby dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nooo...Gdzie oryginalny dywanik do 15-sto letniego auta , nieprodukowanego już od lat 11.?

 

Dobrej jakości poszukaj "zamiennika" i będzie git ;)

 

ja mam na tyle jeszcze "łorginały" materiałowe ...przód się posypał od częstego prania / czyszczenia ... i lat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...