Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Jakie śruby do jarzma zacisku?


lamcpp

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj byłem u mechanika na próbie wymiany tarczy hamulcowych,
niestety ukręciły się śruby od jarzma zacisku. Mechanik polecił mi kupić dwa nowe jarzma zacisku.
Mój samochód: Nissan Almera N16 2003 r 1,8   116 koni, czy będzie pasowało do niego jarzmo zacisku do NIssan Almera 2,2 di?
Czy ktoś mógłby podać jakie śruby tam wchodzą (tak bym gdzieś mógł sobie dokupić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mechanik kluczem udarowym ukręcił mi te śruby. I teraz znalazł rozwiązanie takie: kazał mi kupić dwa jarzma zacisku (do kół przednich) razem ze śrubami. Na jedynym słusznym portalu aukcyjnym znalazłem jarzma ale bez śrub. Stąd pytanie gdzie takie śruby można dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i twardości 10,9 (powinna być na łbie zerwanej śruby - 8.8 lub 10,9)

Do nabycia w sklepach z narzędziami i śrubami (koszt 2-3 zł) - byle nie w marketach  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje (nabyłem na alledrogo razem z jarzmem zacisku).

Jeszcze taka informacja: we Wrocławiu ASO Nissan zażyczył sobie 33 zł za jedną taką śrubę,

czyli 33 x 4 = 132 zł + 10% ceny więcej za przesyłkę do 7 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze taka informacja: we Wrocławiu ASO Nissan zażyczył sobie 33 zł za jedną taką śrubę,

czyli 33 x 4 = 132 zł + 10% ceny więcej za przesyłkę do 7 dni

Powinni się solidnie palnąć w dekiel zanim komuś coś podobnego zaproponują. Ja takie śruby dostałem wraz z kompletem prowadnic co kosztowało ~25 lub 30 złotych (dwie prowadnice wraz ze śrubami i chyba gumki do tego). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...