Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Auto z USA zmiana temperatury z F na C Quest


marektorun

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Questa z USA nie wiem jak zmienić temperaturę w klimatyzacji z F na C. Może ktoś zna jakiś trick. W manualu obsługi i serwisowym nic nie znalazłem.

 

Pzdr

Marek

Nissan Quest 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy na jaki rynek jest robiony i jeżeli na USA to może się nei udać jak na Kanadę była by szansa ale tak jest u meni w Ody i Nissan może miec podobnie bo to auta typowo na tamte dwa rynki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś Quest więc mam sentyment do tego auta

 

szkoda że porzucili produkcje, a przecież ostatni Quest to oryginalny japończyk, dużo lepszy niż poprzednik

 

myślę, że stylistyka (taki większy Cube )była gwoździem do trumny i generalnie kurczący się rynek Vanów na rzecz SUVów (zwłaszcza tych 7 seats) 

 

Konkurencja w postaci Odysey i Sienny też była za silna... 

 

co do zmiany temperatury nie piszesz czy masz wersje z Navi, ale generalnie w Nissanach USA od 2013 spróbuj zmiany szukać w menu Navi (jeśli masz taką), Ustawienia -> inne -> jezyk i jednostki -> wybierz jednostki -> metryczne

 

inna opcja to Consult i tam powinna być taka możliwość

 

trzecia opcja to może kombinacja dla niektórych nissanów np. Altimy (wątpię czy zadziała dla Quest)

"Use the two buttons down below the speedo display, behind the light stalk. Hit the one that looks like two squares to access the Settings. Use the other button with the circle to go over to Display. Go into Units and you can change from US to Metric. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki za podpowiedzi. Z tego co wiem to była premiera na 2018 Quest'a. Czyli skąd informacja że zakończyli produkcję. A moja wersja to SL na rynek USA. Auto jest mega i wygodne i solidne. Najwyżej zakupię same panele z Kanady.

Pzdr

Aha i nie mam Navi , a z menu jednostki zmieniają się tylko na zegarach czyli temp zewnętrzna i kilometry. W klimie zostają F.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie była premiera ?

 

brak nowego modelu, brak w sprzedaży, u dilerów nic nie ma , a sprzedają już inne modele 2018 (taki to rynek, że we wrześniu rusza sprzedaż 2018 roku modelowego).

 

masz 2 menu, jedne do zegarów i opcji samochodu i tam pewnie możesz zmienić

 

drugie menu jest tylko od navi i tam zmieniasz temperatury navi, ale nie masz Navi

 

sl to basic..

 

ten Quest jest wysoko ceniony w rankingach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basic to wersja S i SV, potem jest SL, LE i Platinum. W USA cały czas jest w ofercie sprzedażowej.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki to inaczej mieszkam zyje w usa , nie mamy tego auta ani w ofercie oficjalnej na stronie nissanusa.com ani u dilerow poza uzywanymi. Juz ze 2 lata nie widzialem u mego dilera na wystawce a ma z 1000aut. Co do wyposazenia to generalnie w usa jest tak ze masz navi skore lub nie masz tego i masz basic, z silnikami jest podobnie nikt nie ma pojecia czy ma 2 litry czy 3 litry, rozroznia sie tylko czy masz 4ke 6 tke czy 8mke, chodzi o liczbe cylindrow. Taki rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację ale popatrz na link chyba wznowią

 

A wersja SL nie ma navi, ostrzegania o martwym polu i xenonów, ma za to skórę, 2 szyberdachy, dvd system z monitorem, koła 18" itd.

Silnik ma v6 mon 260 PS, skrzynia cvt.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...